Wpis z mikrobloga

@wiktorek_pl: Pamiętam o tym, ale wydaję mi się, że trener powinien podać się do dymisji. Nie spełnił zakładanych celów. Chyba ma jeszcze za mało doświadczenia w sytuacjach kryzysowych. No i kibice też chyba przestali mu bezgranicznie ufać, bo już na ostatnim meczu (z Górnikiem) nie było skandowania nazwiska trenera.
Myślę, że zgubiła nas "normalność", bo gdyby wzorem całej ekstraklasy wiosną trener poleciał i przyszedł ktoś z karuzeli, to dziś bylibyśmy nad
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: Nie wiem czy najsłabszy, bo kilku zawodników znalazło się w jedenastkach kolejki, a inni byli obserwowani przez inne kluby. Po prostu forma z początku sezonu gdzieś zniknęła, zawodnicy grali w kratkę, a zimowe okienko raczej należy uznać za nieudane. Do tego chyba Hiszpanie nie mieli odpowiednich charakterów do bicia się o utrzymanie. Miedź grała ładnie do 20 metra, a potem była ściana. Trzeba też wziąć pod uwagę budżet klubu, bo
  • Odpowiedz
@jeerrry: bez nawet połowy sensownego napastnika utrzymanie w ekstraklasie jest raczej niemożliwe. Z pewnością Miedź w skali całego sezonu grała lepiej od Sosnowca i jeżeli nie dojdzie do nerwowych ruchów to wróci za rok.
  • Odpowiedz