Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie Lisa o #tylkoniemownikomu i chyba ze trzy razy pada tam teza, że głupi antyklerykalizm teraz jest najgorszym wyjściem, bo da paliwo KK do odwrócenia kota ogonem i rozmycia problemu poruszonego przez Sekielskiego.

No to ja odpowiadam. Gdyby nie głupi antyklerykalizm Sekielski by nie zebrał kasy na ten film. Ile wpłaciliście wy wyrozumiali dla kościoła? Ile wpłaciliście katolicy chcący zmian? Bo ja głupi antyklerykał wpłaciłem sporo.

#zalesie #bekazkatoli #bekazateistow #neuropa
  • 6
głupi antyklerykalizm teraz jest najgorszym wyjściem


@lakukaracza_: antyklerykalizm to ogólnie najgorsze podejście do tematów religijnych. Islamu bronią, judaizmu bronią a w KK walą. Nawet na wykopie jest jeden typ, który całymi dniami wyśmiewa kościół i księży ale jak napisałem, że Duda jedzie do Judei po instrukcje to....zablokował mnie za "antysemityzm"
@lakukaracza_: prawdziwy antyklerykalizm to w Polsce szczatkowe zjawisko, wy nawet nie potraficie byc antyklerykalami. Ostatecznie i tak konczy sie wklejaniem zdjec ludzi wierzacych, nasmiewaniem sie z tych ludzi, pokazywaniem ich twarzy, pokazywaniem twarzy dzieci, ktore zlizuja czekolade kolan ksiedza. Wy "antyklerykalowie" nie potraficie uderzyc selektywnie, machacie raczkami na oslep, ktostam dostanie, ale zazwyczaj nie ten kto powinien.