Wpis z mikrobloga

@bigger @Neoplan @LosoweKontoLosowegoWykopowicza @pollo9 @supersonicmikeoftheskies @NajwyzszaFormaSztuki @kupczyk
Pamiętacie tamten wpis? [wpis]( https://www.wykop.pl/wpis/40557297/no-dobra-postanowilem-rzucam-prace-i-jade-troche-p/)
Pozostały mi trzy dni pracy, nikt nawet nie negocjował po złożeniu wypowiedzenia, co utwierdziło mnie w tym, że robię dobrze.
Dogadałem się w kolegą w sprawie wyjazdu, Gruzja potwierdzona może jeszcze Rosja na powrocie, wyjazd będzie nastawiony na przygody i spontan, jedziemy bocznymi trasami, śpimy na dziko w namiotach. Nigdzie się nie śpieszymy. Dużo ludzi mi kibicuje a ja mam dobry humor:)
Jestem na etapie kompletowania sprzętu, chce zabrać się tylko w worek 50l. Śpiwór lekki i matę samopompującą już kupiłem, reszta szpeju niebawem. Moto sobie powoli ogarniam, zrobię większy przegląd, kupię nowe opony parę części na zapas.
Dalsze postępy będę opisywał pot tagiem #bezrobotnywpodrozy

#motocykle #motomirko #niebieskiepaski #podroze #gruzja #praca
  • 19
@Emil_z_baraku: No ja nie mam żadnego zawodu ani wykształcenia wiec o dobra prace mi bedzie ciężko. Zbieram sobie na kawalerkę, jak juz bede na swoim to moze wtedy. Ale dopiero 20 lvl wiec mam czas
@Emil_z_baraku: zazdroszczę, obserwuję i kibicuję.

Najbardziej ciekawi mnie moment, gdy wrócisz z wyprawy i opiszesz co zrobiłbyś inaczej, a co zabrałeś / nauczyłeś się takiego, że przydało ci się w podróży, bo przyznam szczerze nosi mi się po głowie eurotrip na motocyklu, ale na pewno nie tak egzotyczny jak Gruzja / Rosja.
@Samulem: Ja 5lat to odkładałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@acdart: Moim zdaniem jazda na zachód to żadna przygoda, wszędzie asfalt, na dziko nie będzie łatwo znaleźć miejsce do spania, wszędzie wszystko ogrodzone i pełno zakazów. A południe i wschód są inne tam możesz wszystko i nikogo to nie dziwi.
@Emil_z_baraku: Niestety, mam motocykl jedynie na asfalt. Z takich dwóch kierunków, o których marzę to Bałkany, ale tam problem ze spaniem na dziko. Drugi to Skandynawia - tu z kolei ceny są mocnym przeciwnikiem.

Pomijam to, że czuję się zbyt miękki na takie wyprawy. Od warsztatowego przygotowania do ewentualnych awarii do mojego zmysłu planowania tras. Ale zbliża się taki trip nieuchronnie.