Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, kolejne rozdajo z od mojego różowegopaska! :)
Zasady są proste, zbieram plusy do niedzieli, wysyłka na mój koszt.

Tym bardziej, że dodatkowym powodem jest otwarcie sklepu online, jest stres ale przy okazji gdybym mógł prosić to można przeklikać czy wszystko działa prawidłowo i jest przejrzyście, uwagi mile widziane :)
Link do strony TUTAJ i na zdjęciu z nagrodą.
Być może znajdziecie coś dla siebie, bądź na dzień matki który jest wkrótce a doszły zakładki do książki i jest w planach etui na czytnik :P
#rozdajo #ksiazki #prezent #ksiazka #rekodzielo #dzienmatki
Sonay - Hej Mirki i Mirabelki, kolejne rozdajo z od mojego różowegopaska! :)
Zasady ...

źródło: comment_wh6cJ6H5VDdFLcMq7oLvGDEfwpFZsToM.jpg

Pobierz
  • 16
@Sonay: mało produktów, design do poprawy, usuń ze stopki informacje o shoper.pl, popracujcie mocno nad grafika, powiększyć trzeba grafikę na stronie głównej bo jest mało czytelna, jeśli ten akurat design sklepu tego nie gwarantuje to pomyślcie nad zmianą na jakiś płatny, A lepiej wyglądający bo mniemam że ten jest darmowy. Pomyślcie nad darmową wysyłka, a w zamian wliczcie to w cenę produktu, klienci bardzo to cenią jeśli cena jest z góry
@kidleq: @Sonay: No bez przesady z tą darmową wysyłką, nie widziałem ani jednego takiego sklepu co by oferował darmową wysyłkę wliczoną w cenę produktu, szczególnie kiedy produkt kosztuje 3 zł, jak ty to widzisz? Co innego że faktycznie większość sklepów ma darmową wysyłkę przy większych zamówieniach, np. od 70 zł, bo faktycznie każdy produkt daje się drożej o 50gr-1 zł i wtedy można sobie pozwolić na "darmową" wysyłkę ;)
@darvd29: zależy, faktycznie z przedmiotami za 3 zł jest to dość trudne do zrealizowania. Ja w swoim sklepie mam wszystko z "darmowa" wysyłka, oczywiście odpowiednio wliczona w cenę produktu. Mam mało konkurencyjne ceny z ebay czy amazonem, ale moim głównym targetem są kraje anglojęzyczne i tam nie jest to takie ważne, Amerykanie czy Australijczycy są wygodni i chcą mieć jasno podane ile to będzie kosztować, nie chce im się kminic czy