Wpis z mikrobloga

Uf, ale frajda ( ʖ̯) coraz lepiej poznaje moją piękną ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak narazie zbieram informacje na temat baterii/dystansu i nie jestem zawiedziony, w mieście sprawuje się super na dłuższy dystans, drugi bieg jakieś 40km A na pierwszym biegu można jechać i jechać xD (75km powinno sie udać)

Trzeba też dodać:
W Holandii bardzo wieje, stąd też motor daje z siebie więcej do tego sakwy + pokrowiec przeciw deszczowy, do tego ja(77kg) pełny "kombinezon" do tego w plecaku też coś zawsze mam(jedzenie, gimbal, powerbanki, zestaw do kamery i jakieś duperele) sam plecak jest typu HardShell i ma plastikowe pelcy no i w bocznej sakwie jeszcze stalkapy do pracy, też ciężkie xD

Śmiało mogę powiedzieć że jak dla mnie jest super, liczę że wkrótce kupię drugą baterię i będę mógł cieszyć się jeszcze bardziej i dalej xD ale to zobaczymy ()

Zapraszam na film, na kanale są jeszcze inne filmy A wkrótce dłuższą recenzjaecenzja ()

(σ ͜ʖσ) https://youtu.be/lPgoz6fwt1o

Zapraszam do śledzenia tagu #supersoco na którym będzie pojawiać się więcej wpisów (ʘʘ)
#motocykle #chwalesie #technologia #citybike #motoryzacja #motorelektryczny #czujedobrzeczlowiek #youtube #gopro #gimbal
Wołam i dziękuję zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@fulso @bsl @moonlisa
v.....k - Uf, ale frajda 乁(♥ ʖ̯♥)ㄏ coraz lepiej poznaje moją piękną ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak n...

źródło: comment_sbtMj0YYvsxukCpIu6W7FjWtE1h7kttI.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@MirasekTurasek a dźwięk jest, jak będę miał okazję to podstawie telefon i nagram, tak jak by się kondensator ładował xD

Jeździ się fajnie, lekki i zwinny do tego ma kopa jak rusza, same plusy patrząc na osiągnięcia, jedyny minus to ta bateria ale też nie jest źle ()
  • Odpowiedz
@v1lk: Rozumiem ze mieszkasz w Holandii? Sprzęt jest tam do kupienia? Na ich stronie widzę tylko Austrię, Niemcy i Szwajcarie? Jak cenowo Cię wyszło?
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonuss tak w Holandii, jest tutaj jedyny dystrybutor jak dotąd, to ich strona

https://www.lasourisscooters.nl/winkel/scooters/super-soco-tc-black/

Mnie wyszło tyle co na zdjęciu, myślałem żeby kupić baterię ale to kolejne 1000€ i muszę z tym trochę poczekać x

Można kupić tutaj lub zamówić i dostarczyć do Polski, to też nie problem ( ͡º ͜ʖ͡º)
v.....k - @Bonuss tak w Holandii, jest tutaj jedyny dystrybutor jak dotąd, to ich str...

źródło: comment_8B38g4KFI4TxgF6UDOl4EWSZ81dMDstZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@v1lk: te sławy to średnio pasują, dałbym też inne krótsze lusterka no i koniecznie odblokować prędkość maksymalna, bo z tego co widziałem to nawet 80- 90km/h potrafi jechać. Za niedługo ma wyjść mocniejsza wersja soco koła do wyboru szprychowe. Fajana zabawka.
  • Odpowiedz
  • 0
@arturccc A wydaje mi się że spokojnie dał by rady zrównać się z nową wersją TS na łańcuchu.

Do tego, takie prędkości nie są mi w ogóle potrzebne () nawet nie było by gdzie się tym rozpędzić w miarę bezpieczny sposób (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
  • 0
@Bonuss ale przy 1 baterii za wiele byś nie przejechał, może za kilka lat jak się ogniwa zmienią ()

Chociaż już teraz jest Super Soco TS i śmiga ponad 100km/h ()
  • Odpowiedz