Wpis z mikrobloga

Jakie baby są głupie xD Ostatnio w gorących był wpis na temat kobiet za kierownicą, ale to niestety nie jedyny rozdział, do którego można się odnieść. Robię sobie praktyki asystenckie w Caritasie, w którym pracuje Pani M i Pan T. Przychodzę tam codziennie na 7:30 i jestem tam do godz. 9:45, bo o 10:00 zaczynam pracę gdzieś indziej. No i ta babka mi zrobiła taką listę obecności i mi dokładnie pisze że byłam od 7:30 do 9:45 czyli są to dokładnie 3 godziny i 5 minut. Pan T. natomiast mi dzisiaj powiedział żebym se już tak dokładnie godzin nie pisała i mam normalnie do 10:00 wpisywać żeby mi trochę tych minut podskoczyło skoro mam do połowy czerwca wyrobić 90 godzin. Zresztą wcześniej już mówił że jeśli tego nie wyrobię (a nie wyrobię, bo będę mieć jakieś 60h) to mam się nie martwić, bo mi wszystko podpisze że byłam, że chodziłam i że 90h odbębnione. Co na to Pani M? Pani M powiedziała że se wezmę kilka dni wolnych w pracy i nadrobię te godziny XD Gurwa... #zalesie #gorzkiezale #pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
@longstar: @xaro: No jeszcze mi powiedziała, ze nikomu tego nie da, że to dla takiej jej własnej wiedzy, ze w razie jak przyjdzie kontrola, to będzie mieć dowód że nie byłam do tych godzin, do których powinnam (bo na harmonogramie który dawałam na studia miałam napisane że będę chodzic codziennie od 7:30 do 11:45) XD No już przyjdzie kontrola, bo ludzie nie mają co robić tylko 3k studentów po całej
  • Odpowiedz