Wpis z mikrobloga

@gansevudei nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć po obniżyło wiek przedawnienia pedofili do 5lat. Myślisz, że dobrze? Podobno rejestru pedofilów nie chcieli bo to naruszałoby ich prywatność i narażało na niebezpieczeństwo. To kogo chroni prawo? Dzieci czy sprawców?
@gansevudei jeśli to prawda to dlaczego mam nie wiedzieć, że "pedofil jan kowalski z pcimia rucha córkę"? Że córka pokrzywdzona tym ujawnieniem? Przecież znajomi, sąsiedzi i otoczenie i tak wiedzą o co chodzi. I to Jeszce przed zatrzymaniem.
@salvador5000 a po co ma to wiedzieć ktokolwiek, kto nie wie? Chciałbyś żeby w internecie była morda twojego starego i podpis "ruchal salvador5000 od 2 roku życia"
W każdym razie po złożyła sprzeciw wobec temu a nie rejestrowi samemu sobie oraz bronieniu pewnych grup (w rejestrze nie ma księży jakby co)
@gansevudei aha, czyli te ofiary pedofili co pokazują w tv to zło bardzo, krzywdę sobie robią. A skąd wiesz, że będzie pisało dokładnie tak jak mówisz? Lepsze złe decyzje niż żadne. I Jeszce uważasz, że skrócenie okresu przedawnienia to też super.
@gansevudei wzajemnie. Ale doczytaj co się działo do tej pory wśród rządzących, o tym co wyżej napisałem. A i jeszcze jak to jest, że ponad połowa pedofilów dostaje karę więzienia w zawieszeniu. Wolne sądy ;)