Wpis z mikrobloga

@dwzz: W żadnym z tych meczów nie potrwało to dłużej jak 2-3 rundy. Ktoś wyszedł, reszta vote za poddaniem koniec gry. Dobrze, że od jutra wracam na swoje konto ( ͡ ͜ʖ ͡)
@guccimiet: Na prime 0 haxów. No, może raz, w mojej drużynie ale szybki vote kick, report i żegnam. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@GdzieJestBanan: Co ja mogę powiedzieć, współczuję mireczku. No i radzę podchodzić do tej gry na dystansie, ja jak źle trafię z meczem to po prostu wychodzę i wbite na bany, jest masa innych fajnych gier.
@GdzieJestBanan Kiedyś (jak cs byl platny) znajomy się tak #!$%@?ł że wyszedł, w 5 sekund znalazl na necie jakiegoś pierwszego lepszego hacka i na nim grał tydzień czasu rageując i #!$%@?ąc jakieś skany z dupy itp xD.

Innym razem pytalismy sie dwóch gosci którzy nam #!$%@? głowy stojąc tyłem czemu cheatują. Mówili że gra kosztuje u nich grosze i nie ma kompletnie żadnych zabezpieczeń to sobie tak grają.
@GdzieJestBanan: Nie chce ci zaburzać światopoglądu ale na prime w co drugim meczu jest cziter XD po prostu potrafi się kryć i nie dostanie nigdy bana (patrz kolega fraction z mirkocupa - grał na haxach bodajże 1000 gier i nigdy nie dostał overwatcha, jedynie vac).