Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień, kolejne pytania( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki ze #slask gdzie w okolicach #chorzow #tychy #katowice chłop 1,90m+ może kupić spodnie nie jeansy które nie będą o parę dobrych centymetrów za krótkie?(°° Czy w Silesii albo Galerii Katowickiej albo może w Fashion Housie są sklepy w których da się dorwać jakieś fajne spodnie na kogoś 1,90m+ 90kg wagi? A jeśli nie w galeriach to gdzie?:D
  • 13
  • Odpowiedz
@Tomsonem321 190 cm i 90 kg to chyba normalne, zdrowe wymiary. Jak to możliwe że nie możesz spodni kupić? Na Śląsku jak w grach serio mieszkacie w kopalniach, macie 120 cm, warkocze na brodach i latacie z toporami?
  • Odpowiedz
@Tomsonem321: Też mam 190+ wzrostu i ważę 100+ i również mam wieczny problem ze spodniami (zawsze mają za krótkie nogawki). Ale w housie znalazłem jeden rozmiar jeansów który z reguły jest (o dziwo) dobry. W36L34, niby długość nogawki dość popularna ale z tym konkretnym obwodem pasa jest trochę dłuższa i jak dla mnie idealna. Rozmiar ten jest w tym sklepie dość rzadko spotykany, trzeba czasem poprzeglądać. Ale na Śląsku jest sporo
Gadgetztan - @Tomsonem321: Też mam 190+ wzrostu i ważę 100+ i również mam wieczny pro...

źródło: comment_z0Ta7oVEc0ReFdn0GTaOaUKicc0ZcJaz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Gadgetztan: Żeby jeszcze wszystkie sklepy używały tego normalnego sposobu oznaczania rozmiarów( ͡° ʖ̯ ͡°) Dużo sklepów stosuje rozmiarówkę która dotyczy tylko obwodu natomiast na długość spodnie są takie same (zara, reserved często ale nie wiem czy do wszystkich typów spodni) (°° . Czasami jak łażę po Silesii i widzę kogoś wyższego w fajnych spodniach to aż mam
  • Odpowiedz
@Tomsonem321: Sorki bo nieuważnie przeczytałem twój post, chodziło ci o nie jeansy. Jeśli chodzi o spodnie inne niż jeansy to w 4F znajdziesz jakieś dresowe z dobrą nogawką. Nie dalej jak dwa tygodnie temu kupiłem sobie jedną parę i są całkiem całkiem (znaczy nogawka na styk, ale ok xD). A spodnie na kant czy tego typu to kupuje w lokalnym sklepie u siebie. Na metkach nawet pisze że polska produkcja (chociaż
  • Odpowiedz