Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kredzion: Ja #!$%@? XD
Zarzutka oczywista w #!$%@? że już po kilku pierwszych słowach wiadomo było że to śmieszki a większość komentarzy pod tym wpisem wygląda jakby ci debile rzeczywiście mieli ból dupy o to jak niby op chce się ubrać, jeszcze dają mu linki do jakichś lnianych garniaków, no #!$%@? xDDD
@kredzion Nie wiem o co biega innym, nie ma jakiś zasad ja się ubrać na wesele, moim zdaniem lepiej jest się ubrać wygodniej niż pocić się w lato jak świnia w garniturze tylko dlatego że nie wypada według kogoś ¯_(ツ)_/¯
To jednak poważna uroczystość i wypada ubrać się elegancko.


@Wycu91: Że co? Poważna uroczystość to jest jakaś rządowa czy pogrzeb, gdzie serio nie wypada, ale kurna wesele, które w świadomości społecznej funkcjonuje na równi z rzyganiem wódą z rosołem?
Funfact: nazwa wesele pochodzi od słowa "weselić":
1. «odczuwać radość»
2. «bawić się wesoło»
a nie od powagi xD
@kredzion krótkie spodnie, tak. Czarne, nie. Znaczenie lepsze będą granatowe i brązowy pasek, albo standard czyli błękitna koszula i brązowe spodenki. Jednak zostawmy czerń dla długich formalnych spodni.
@jos czytam i piszę "wesele", a myślę "ślub". Jeśli faktycznie idzie na samą popijawe, to #!$%@? ))¯_(ツ)_/¯
Chociaż to i tak bait :D
@OkoBoze
@AxlRose

A, kto tak powiedział? U mnie na weselu było sporo osób w krótkich chinosach i uważam to za świetny pomysł.. Temperatura 35 stopni, to rzeczywiście komfort świetny jak się jajca parzą w tych poliestrowych spodniach od garnituru. Trzeba mieć dobrze #!$%@? do gara żeby się o takie coś #!$%@?ć. Gość chce przyjść w krótkich spodenkach, a nie w stroju Chewbacci. Ja dziś byłem na komunii w krótkich chino i koszuli,
@Dutch to że ty kupujesz spodnie tylko z wysoko wyselekcjonowanej bawełny i lnu to nie znaczy że inni też. Na weselach przecież widać ile osób ma spocone dupsko i całe plecy przyklejone do koszuli.