•  

  Wie ktoś jak działają te nowe krucjaty? 40 dni przed rozpoczęciem, dostaje event, że krucjata zawiodła. Nie wiem o co chodzi, sam włożyłem jakieś 3k, w skrzynce było ponad 30k.
  Wie ktoś o co może chodzić?
  #ck2 #pytanie

  •  

   @Gambit1999: Może coś się stało z terenami w jakie była krucjata wymierzona?

  •  

   @United: Nope.
   Cały czas religia panującą to islam na kilku szczeblach. Ta droga odpada.
   To jest naprawę dziwne, już trzy krucjaty się odwołały, jedna po drugiej, kompletnie z dupy, informacje iwentowe również nie są pomocne.

  •  

   @Gambit1999: wgl te nowe krucjaty są pobugowane. Powiniem za udział dostać m.in. ~5k golda, nagle licznik się resetuje i mam zerowe zasługi i nagrody za krucjatę (mój recipent także nic nie dostaje). Co ciekawe przy pierwszej krucjacie na savie wszystko było ok, a dopiero na następnych jest dokładnie tak jak opisałem. Widziałem na forum i reddicie, że ludzie mają podobny problem od listopada.
   Inną kwestią jest komunikat od wkurzonego papieża o tym, że nie biorę udziału w walkach pomimo deklaracji uczestnictwa w krucjacie pomimo tego, że moje wojska stoczył już kilka bitew i zdobyły prowincje. Idź pan z taką robotą ヽ( ͠°෴ °)ノ

  •  

   @Gambit1999: Dobra, ogarnęłem. Siła wojska, które bierze udział musi być większe lub równa 100% na trzy tygodnie przed rozpoczęciem.
   Sprawdziłem kilkukrotnie na starych savach i trosze na kodach. Temat do zamknięcia.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Następnego ranka przeniesiesz się do świata jednego z sitcomów. Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to twoje uniwersum ;
  1. Chłopaki z Baraków
  2. Miodowe Lata
  3. Zwariowany świat Malcolma
  4. Świat według Bundych
  5. The Office
  6. Simpsonowie
  7. Rodzina zastępcza
  8.My name is Earl
  9. Californictation
  0. Parks and Recreation

  #heheszki #glupiewykopowezabawy #seriale
  pokaż całość

  odpowiedzi (81)

 • avatar

  Jeżeli otwieram drzwi do domu i po chwili mam kota pod nogami to oznacza że mnie adoptował?
  Mieszkam na wsi, parę miesięcy temu moja sąsiadka (właścicielka tego kota) była kopła w kalendarz, przyjechała rodzina z miasta, kota wyrzuciła na zewnątrz i sprzedała siedzibę. Od tego czasu zostawiałem mu coś do jedzenia - ot tak, żeby głodny nie łaził. Na początku spieprzał przed innymi ludźmi, ale teraz przychodzi posiedzieć u mnie.
  #koty #kot #smiesznypiesek #pokazkota ?
  pokaż całość

  odpowiedzi (35)

 • avatar

  Jak kupuję owoce albo warzywa, to zawsze wybieram holenderskie, z nadzieją że były zrywane przez Polaków pracujących za 7 euro za godzinę w niewolniczych warunkach i śpiących na paletach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #holandia #emigracja #oswiadczenie

  odpowiedzi (30)