•  

Wie ktoś jak działają te nowe krucjaty? 40 dni przed rozpoczęciem, dostaje event, że krucjata zawiodła. Nie wiem o co chodzi, sam włożyłem jakieś 3k, w skrzynce było ponad 30k.
    Wie ktoś o co może chodzić?
    #ck2 #pytanie

•  

@Gambit1999: Może coś się stało z terenami w jakie była krucjata wymierzona?

•  

@United: Nope.
      Cały czas religia panującą to islam na kilku szczeblach. Ta droga odpada.
      To jest naprawę dziwne, już trzy krucjaty się odwołały, jedna po drugiej, kompletnie z dupy, informacje iwentowe również nie są pomocne.

•  

@Gambit1999: wgl te nowe krucjaty są pobugowane. Powiniem za udział dostać m.in. ~5k golda, nagle licznik się resetuje i mam zerowe zasługi i nagrody za krucjatę (mój recipent także nic nie dostaje). Co ciekawe przy pierwszej krucjacie na savie wszystko było ok, a dopiero na następnych jest dokładnie tak jak opisałem. Widziałem na forum i reddicie, że ludzie mają podobny problem od listopada.
      Inną kwestią jest komunikat od wkurzonego papieża o tym, że nie biorę udziału w walkach pomimo deklaracji uczestnictwa w krucjacie pomimo tego, że moje wojska stoczył już kilka bitew i zdobyły prowincje. Idź pan z taką robotą ヽ( ͠°෴ °)ノ

•  

@Gambit1999: Dobra, ogarnęłem. Siła wojska, które bierze udział musi być większe lub równa 100% na trzy tygodnie przed rozpoczęciem.
      Sprawdziłem kilkukrotnie na starych savach i trosze na kodach. Temat do zamknięcia.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Następnego ranka przeniesiesz się do świata jednego z sitcomów. Ostatnia cyfra po naciśnięciu plusa to twoje uniwersum ;
    1. Chłopaki z Baraków
    2. Miodowe Lata
    3. Zwariowany świat Malcolma
    4. Świat według Bundych
    5. The Office
    6. Simpsonowie
    7. Rodzina zastępcza
    8.My name is Earl
    9. Californictation
    0. Parks and Recreation

#heheszki #glupiewykopowezabawy #seriale
    pokaż całość

odpowiedzi (81)

Jeżeli otwieram drzwi do domu i po chwili mam kota pod nogami to oznacza że mnie adoptował?
    Mieszkam na wsi, parę miesięcy temu moja sąsiadka (właścicielka tego kota) była kopła w kalendarz, przyjechała rodzina z miasta, kota wyrzuciła na zewnątrz i sprzedała siedzibę. Od tego czasu zostawiałem mu coś do jedzenia - ot tak, żeby głodny nie łaził. Na początku spieprzał przed innymi ludźmi, ale teraz przychodzi posiedzieć u mnie.
    #koty #kot #smiesznypiesek #pokazkota ?
    pokaż całość

odpowiedzi (35)

Jak kupuję owoce albo warzywa, to zawsze wybieram holenderskie, z nadzieją że były zrywane przez Polaków pracujących za 7 euro za godzinę w niewolniczych warunkach i śpiących na paletach. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#holandia #emigracja #oswiadczenie

odpowiedzi (30)