Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Kjedne: 6 pasków to nie tęcza, flaga lgbtqwerty to nie tęcza. Ona symbolizuje coś sprzecznego z nauką KK więc mieszanie tego obraża. Nawet nie umiecie odróżnić 6 kolorów od 7? Nawet widziałem te informacje, że flaga lgbtqwerty to nie tęcza na jakieś ich stronie więc ogar.

Ps: wiem, że tęcza to cały gradient kolorów, a wyróżnia się tylko kilka symbolicznie. Nie czepiacie się.
pyroxar - Szanowny @Kjedne: 6 pasków to nie tęcza, flaga lgbtqwerty to nie tęcza. Ona...
  • Odpowiedz
6 pasków to nie tęcza, flaga lgbtqwerty to nie tęcza. Ona symbolizuje coś sprzecznego z nauką KK więc mieszanie tego obraża. Nawet nie umiecie odróżnić 6 kolorów od 7? Nawet widziałem te informacje, że flaga lgbtqwerty to nie tęcza na jakieś ich stronie więc ogar.


@pyroxar: xDDD ale nie wiem co to ma do powyższego. Wylosowałeś ze skryptu odpowiedź i akurat to wypadło ?
  • Odpowiedz
@Kjedne:

Moje uczucia religijne uraża jasnogórskie bałwochwalstwo i jakoś sobie nikt nic z tego nie robi.


Złóż doniesienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez katolików, bo wg ciebie dopuszczają się zachowań, które obrażają twoje uczucia religijne. Chyba, że twój skrypt nie przewiduje czegoś więcej niż pisanie komentarzy na wypoku.
  • Odpowiedz
@Kjedne: Czyli sam nie podejmiesz żadnych kroków zgodnie ze swoimi przekonaniami ale nie chcesz żeby inni mogli to robić. Mało tego, chcesz decydować o tym co ich uraża a co nie. Brawo
  • Odpowiedz
Bo Matka Tęczowa była naklejana na śmietnikach, a to pewnie nie.


@czynastolatek: Podobno bóg jest wszędzie. Jeśli to prawda to jest nawet w przepełnionym ToiToiu. Jakoś nie słychać żeby się o to obrażał.
  • Odpowiedz
@Kjedne po pierwsze nawet ciężko powiedzieć czy ona się pali, czy ma coś w rodzaju płonącej otoczki, po drugie zakonnica to zwykły człowiek, w przypadku afery z obrazem użyto najważniejszego dla Polaków wizerunku matki boskiej, po trzecie oczywiste jest do czego nawiązaniem była tęcza na wspomnianej przeróbce, do społeczności która głosi hasła stojące w sprzeczności z nauczaniem kościoła.
  • Odpowiedz