Wpis z mikrobloga

@Fafnucek: od 11 roku życia pasją była u mnie chemia teraz dodatkowo jest pianino. Gdybym miał znajomych to bym nie siedział całymi dnaimi w domu. Nie mam wyboru i zostały mi tylko pasje. Pasje to u mnie reakcja obronna na samotność
@Fafnucek: nie ma znaczenia co się robi tylko jakim się jest człowiekiem. Liczy się charakter osobowość. Mam gdxieś popularność/ sławę. Jestem samotnym od najmłodszych lat przez bycie nudnym.
Aby poznać dziewczynę trzeba umieć budzić emocje rozmową , umieć prowadzić luźną rozmowe i być luźnym. To wszystko zależy od wychowania. Można naprawić swoje wady ale nie da się zmienić charakteru
@Muodyhuopiec1919: pitolenie. Wszystko da się zmienić , tylko jak z tą twoją grą na pianinie, trzeba potrenować.
Zdolności interpersonalne to takie same zdolności, jak wszystkie inne i tak samo jak z innymi, tak i tu im wcześniej zaczniesz, tym lepiej, co wcale nie znaczy, że jesteś bez szans w wieku np. 25 lat, żeby się poogarniać. Minus jest taki, że zaczynasz z jakimś #!$%@? przeświadczeniem, że się nie da, i lepiej