Wpis z mikrobloga

Trzeba być debilem żeby się chwalić je banymi butami. Wgl trzeba byc pustakiem zeby się czym kolwiek chwalić. Ja tam mam #!$%@? na buty i NIGDY nie miałem butów droższych niż 100zł. A nie jacyś podludzie chodzą w dżordanach sranach, najkach srajkach , sradidasach czy jakis baleciagach sragach. Sram na tą modę i mam wlasny rozum i nie ulegam jej #streetwear #modameska #buty
  • 83
NIGDY nie miałem butów droższych niż 100zł

@Ciemny7: Jeśli kupiłbyś droższe buty, to wytrzymałyby Ci dłużej (no chyba, że w piwnicy siedzisz) i patrząc z perspektywy czasu - zaoszczędziłbyś
@Ciemny7:

Trzeba być debilem żeby się chwalić tym, że się nie chwalisz. Wgl trzeba byc pustakiem zeby się czym kolwiek chwalić. Ja tam mam #!$%@? na chwalenie się i NIGDY nie miałem ochoty aby to robić dla atencji. A nie jacyś podludzie chodzą i #!$%@?ą jacy to nie są cool bo się nie chwalą i próbują to obwieścić całemu światu. Sram na tą modę i mam wlasny rozum i nie ulegam
@Ciemny7: 100zl? Miałam kilka takich butów i
- nie trzymały fasonu, co i brzydko wyglada i jest niezdrowe dla stopy
- stopa się w nich duuuzo bardziej
- nie były zbyt wygodne
- niektóre rozkleiły się po kilku tygodniach

Wiec musiałabym kupować co pół roku buty, które by wyglądały beznadziejnie zamiast kupić jedna porządne raz na kilka lat, wiec wyszło by drożej, brzydziej i gorzej
A nie jacyś podludzie chodzą w dżordanach sranach, najkach srajkach , sradidasach czy jakis baleciagach sragach.


@Ciemny7:
Mnie najbardziej #!$%@?, że ludzie są skorzy wydać buty produkowane taśmowo z jakiegoś syntetycznego gówna tyle, co gdyby były szyte z jakiejś egzotycznej skóry przez włoskiego szewca xD. Te ceny to dla mnie jakiś absurd i świadectwo naiwności kupujących, mimo że do samych butów nic nie mam.
@Ciemny7 jak ktoś chce to wydaje i co z tego. Mój niebieski kupił sobie sweter za 400zł, bo mu się podobał. Ja bym za sweter dała max 100zł, ale nie będę niebieskiemu mówić jak ma wydawać własne pieniądze. Podobał mu się i już. To sobie kupił. Tak samo są panny młode co kupują sukienki na ślub za 500zl, a są takie co kupują za 5000 tysięcy, bo takie im się podobały.