Wpis z mikrobloga

@ravau: No te 12k i tak dobrze wygląda, przy aktualnych zarobkach zarobię przez wakację bujając 250 godzin w miesiącu ok 3tys, to mam przez całe wakacje 9tys zł a też muszę dojazdy do pracy odliczyć, żarcie itp więc mimo wszystko kalkuluje się jechać do holandii
@SuchyArbuz: 12k PLN w 3 miesiące zarobisz spokojnie, całkiem normalnie żyjąc. Ja byłem w wakacje poprzedniego roku 10 tygodni i do Polski przywiózłem trochę ponad 12,5k w przeliczeniu na PLN + liczę jeszcze na jakieś minimum 400€ zwrotu podatku.
@ravau: budowlanka, rafinerie i fabryki, namiaru do agencji ci nie dam bo nie polecam zadnej, kazda robi w #!$%@? po swojemu. 160h do 180h robilem ale mozna czasem po 200h ale po co jak czlowiek wtedy się męczy. Wole spac po 8h w pracy
@paranoiddd: to ze jestes uposledzony i nie umiesz zarobic to nie nasz problem payslipow ci nie bede pokazywal ale jak ktos inny chce to mam na
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepanimaju: a ja nie mówię o awokado tostach koksie i dziwkach co drugi wieczór

Nie ma nic pośrodku? Można żyć jak człowiek - przywieźć trochę mniej ale później mniej wydać na leczenie organizmu który dostał w dupę od zarcia psiej karmy przez x miesiecy