Wpis z mikrobloga

@KRASZKI: hmmm, nie wiem czy Ci to podpasuje, ale prosty w obsłudze i darmowy jest kazaplan, na upartego da się tam zrobić jakieś ogrodzenie - możesz stawiać ściany/murki, coś dobierzesz na przęsła, wymiary można sobie dowolne wszystkich elementów ustawić
  • Odpowiedz
@KRASZKI: Protip. Możesz to zrobić za pomocą miarki, kartki i ołówka, skoro i tak musisz wymierzyć i spisać wszystko, po co to dodatkowo klepać do komputera i tracić czas?
  • Odpowiedz
  • 0
@CygaroZwasem Dzięki za odpowiedz ale w sumie wyliczone ile czego potrzebuje to wiem tylko potrzebował bym to rozrysować pod dwie działki zaznaczyć z której strony chciałbym docinki itd. Bardziej zależy mi na technicznym rysunku tego ogrodzenia niż na wyliczeniu. Mam nadzieje ze dobrze to określiłem.
  • Odpowiedz
@KRASZKI: jeżeli potrzebujesz to rozrysować sobie i wiedzieć mniej więcej jak to będzie wyglądać to wrzuć sobie do autocada mapę z projektu, obrysuj działkę, a potem schematycznie za pomocą prostokątów narysuj przęsła, kwadracikami słupki, kreskami elementy montażowe przęseł. Oznacz je kolorami, w legendzie wypisz ile czego jest i jaki kolor co oznacza. Tylko o skali pamiętaj
  • Odpowiedz
  • 0
@cordant @cordant właśnie tak zrobię:) dzięki za pomoc już pobieram próbna wersje i jadę z tematem. Jeszcze widzę ze znalazłem chyba jakaś fajna aplikacje na iPada w której tez można robić takie projekty. Porównam obie i zobaczę co mi bardziej podpasuje.
  • Odpowiedz