Wpis z mikrobloga

@Szszymon14: Chciałem was tylko zachęcić do tego abyście w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego nie głosowali na Koalicję Europejską. Wśród nich są PO którzy jako jedyna partia głosowała za wprowadzeniem artykułów 11 i 13, chociaż na swojej stronie internetowej deklarowała wcześniej, że zagłosują przeciw:

http://www.klub.platforma.org/index.php/aktualnosci/20999-stanowisko-ws-artykulu-13-dyrektywy-o-prawie-autorskim

https://wpolityce.pl/m/polityka/439827-wiemy-kto-glosowal-za-acta2
Czyli nie dość, że przeciw wolności, to jeszcze albo tak niekompetentni, że nie wiedzą za czym się ich partia opowiada, lub kłamcy.
Także pamiętajcie, że jakby Wykop zaczął wprowadzać cenzurę, to będzie na nich. Poza tym, pomimo wysiłku nie potrafię powiedzieć co PO zrobiła dobrego dla Polski pod względem gospodarczym. #po #platforma #platformaobywatelska #koalicja #wybory #wyborydoparlamentu #wyboryue #bekazpodludzi #acta2 #hashtag #parlamenteuropejski
  • 9
  • Odpowiedz
@Mia__: Nie lubię lewactwa, które umie tylko krytykować a sami chyba nie mają planu. I szczerze mówiąc to nie rozumiem o co chodzi z tą nagonką na PiS. Bo nagle samotni pracujący poczuli się biedni? Bo gender i tęczowi poczuli, że znowu są postrzegani jako inni?
  • Odpowiedz
@Szszymon14: zagłosuję na Koalicję Europejską mimo że wśród nich jest PO które nic dobrego gospodarczo dla Polski nie zrobiło (no może poza terminalem gazowym), a poprę ten polityczny twór bo nie mogę patrzeć jak PiS niszczy gospodarkę i rozdaje pieniądze klasy pracującej.
  • Odpowiedz
@Mia__: Jeśli na smyczy kościoła, to o lewactwo ciężko. A klasa średnia to już z 500+ nie korzysta? Może i mają problem z sądami czy z nauczycielami i LGBT, oraz nie są zachęcający dla młodych, ale przynajmniej coś robią, i konsekwentnie realizują swoje plany. Fakt, 500+ daje powód leniuchom aby nie pracować, ale sam pomysł pod warunkiem udzielania go ludziom naprawdę zasługującym na to jest dobry. Nawet PO chce go zachować:
  • Odpowiedz
@Mia__: Ale przynajmniej ludzie mają za co płacić z 500+. To na mój chłopski rozum powinno właśnie poprawiać gospodarkę. Dobra, to ja się wyłączam z dyskusji aby jeszcze nie wywołać gównoburzy, a moje zainteresowanie i wiedza z zakresu polityki = 1 artykuł o polityce/obejrzenie wiadomości na 2-3 miesiące. W każdym razie Koalicja ode mnie głosu nie dostanie bo cenię sobie wolną amerykankę w Internecie i nie mają nic ciekawego dla mnie
  • Odpowiedz