Wpis z mikrobloga

Postanowiłem zrobić #chwalesie ponieważ pierwszy raz na wykopie wpadł mi ranking (). Nie żeby dla mnie to było jakoś super ważne, bo nieważne czy jest się bordówką, pomarańczówką lub zielonką - liczy się przede wszystkim człowiek, bo każdy jest równy. Ale zawsze to miłe wyróżnienie. Wszystkim Mirkom i Mirabelkom z tagu #f1 (gdzie się najwięcej udzielam), oraz z moich tagów autorskich #abcf1 i #ankietyf1 - Bardzo wielkie dziękuje.

Oraz mam małe ogłoszenia parafialne - #abcf1:
W tym tygodniu powinien powstać kolejny artykuł bardzo luźny, rozjaśnienie wszystkich skrótów które są w F1 - jak Pit-stop, Mgu-H, taki słowniczek, który będzie uwzględniał również społeczność wykopu.
Ale następny artykuł to będzie solidna bomba. Zamierzam poruszyć tematykę dziennikarstwa F1 w Polsce, oraz społeczność samych czytelników. Bardzo trudny temat na którym łatwo wpaść na minę, ale spróbuję jak najbardziej merytorycznie go opisać.
Co do #ankietyf1 - ten tag powstał po to by urozmaicać czas w przerwie międzysezonowej, ale po GP Monaco pojawi się kilka ciekawych ankiet.

Nie chce pisać specjalnych podziękowań i wyróżniać pewnych użytkowników, bo po prostu bałbym się że bym o kimś zapomniał ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
#czujedobrzeczlowiek #oswiadczenie
jaxonxst - Postanowiłem zrobić #chwalesie ponieważ pierwszy raz na wykopie wpadł mi r...

źródło: comment_jBAJigTecOkeuBdjpSsRGXA98PiJhsL9.jpg

Pobierz
  • 7