Wpis z mikrobloga

Wchodząc na wykop dowiaduje się różnych najdziwniejszych teorii na temat kobiet, dziwnych opowieści, wniosków, poglądów. Ile jest w tym prawdy?

Postanowiłam że jako różowa wyjaśnię co nie co, czego jesteście ciekawi.

A więc, jeśli macie jakieś pytania do różowej to możecie zadawać, postaram się na nie odpowiedzieć :) (pod warunkiem że będą sensowne a nie będą trollingiem)

Stawiam na szczerość.

#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #rozowypasek #niebieskipasek #zwiazki #seks #tfwnogf #dziewczynybeztabu #kobiety #pytanie #wykop #przegryw
  • 101
@BloodyMassacre26: hahahah ty masz problem z ego. Kim ty jesteś by stawiać się w roli autorytetu? To oczywiste, ze przez ciebie będzie przemawiać solidarnośc jajników, to po pierwsze, po drugie sama mozesz byc nieswiadoma pewnych mechanizmow, ludzie wcale nie znają siebie tak dobrze jak im sięwydaje, nie wiedzą czego chcą, po trzecie możesz być jakimś wyjątkiem
@Riczler: ja uznaję za stosowne, gdyż mój facet nie czuł się nie stosownie całować mnie po minecie. Jednak zdaję sobie sprawę że dużo zależy od samego faceta - to on musi się brzydzic. Kobiety mogą nawet sobie nie zdawać sprawy z niestosowności takiego zachowania.
@pijekubusplay:

Co w tym dziwnego?

Nikt nie zna kobiet lepiej niż same kobiety - mogą one mówić z własnej perspektywy, jak one widzą dana sytuację, rozjaśniając facetom w jaki sposób myślą i co z czego wynika. Facet patrzy na kobiece zachowanie pod kątem tego co ON by zrobił i dlaczego tak, więc wnioski jakie wyciąga mogą być nieprawidłowe.

Inaczej - kobiece zdanie w tej materii jest wiarygodniejsze od męskiego.

Nie wiem