Wpis z mikrobloga

Ale bym sobie został taką różową. Chcesz otrzymać seks > ubierasz się wyzywajaco, idziesz na miasto i po chwili już wokół ciebie pajacują wszyscy od beciaków po chady 10/10. Potrzebujesz cokolwiek > piszesz do kilku pierwszych lepszych orbiterów i to masz z przeproszeniami, że tak długo musiałaś czekać. W pracy kazdy skacze do okoła ciebie i robi twoją robotę. Mógłbym wymieniać w nieskończoność. Urodź się facetem i dostawaj cale życie #!$%@? do dupy.

#przegryw
  • 38
  • Odpowiedz
@cytmirka: Wrzuciłem na badoo moje prawdziwe zdjęcie - przez godzinę dostałem tylko 10-20 polubień.

Wrzuciłem na badoo mój ryj przerobiony na kobietę w aplikacji w face app - po 5 minutach miałem już ponad 100 polubień.

Wszystko co napisał OP to 100% prawda.
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN No wtedy to zmieni postać rzeczy xd Ale ogólnie bycie kobieta nie wiąże się z tymi „przywilejami” o których wspomniał op, a to ze faceci pajacują to już wasza wina a nie kobiet xD
  • Odpowiedz
@Riczler

W pracy kazdy skacze do okoła ciebie i robi twoją robotę.


wręcz przeciwnie, robią Ci #!$%@? żarciki. Poprzestawiają Ci monitory i podś#!$%@?ą sie jak sie męczysz by to naprawić xd
  • Odpowiedz
wręcz przeciwnie, robią Ci #!$%@? żarciki. Poprzestawiają Ci monitory i podś#!$%@?ą sie jak sie męczysz by to naprawić xd


@Doomino: Czyli traktują jak "swojego". Nie wiem czy wiesz, ale faceci lubią robić sobie niewinne pranki. To że robią je i Tobie jest wyrazem szacunku. Serio.
  • Odpowiedz