Wpis z mikrobloga

#madki #dzieci
Zastrzelcie mnie. Dostałam maila o zrzutce na zakończenie roku zlobkowego. Zrzutka po 100zl od dziecka. 25 dzieci. 4 panie.
Na prezent maja być kupione bony do galerii handlowej (°°
Serio to nie przesada? Mój mail, ze to chyba trochę za dużo pozostał bez odpowiedzi.
Wrzucę #warszawa bo może w stolicy ceni się prezenty bardziej :/
  • 131
  • Odpowiedz
@magrusia: niby sporo. Ale z drugiej strony pomyśl sobie, że te babki które użerają się z bombelkami nie dostają w #pracbaza premii, wiec raz na rok od rodziców taki gift robi miło i przy okazji fajne podziękowanie za całość pracy.
  • Odpowiedz
@magrusia: Dużo. Mieszkam #zagranico, gdzie wszystko na (obrzydliwie) bogato a takie składki jednak są po 5 dyszek.
Była też np. zrzutka na koleżankę z korpo po 200 zł to wiele osób potraktowało to tylko jako sugestię

  • Odpowiedz
@Kaukazinho: chyba Ty, skoro nie potrafisz nagrodzić czyjejś pracy :) wystarczy spojrzeć trzeźwym okiem. To jest wwa i nie ma sie co czarować. Ale jeżeli masz z tym problem, to nie składaj się i kup każdej kwiaty i wyjdzie Ci na to samo. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@magrusia: nad czym ty się zastanawiasz, podpisywałaś jakieś umowy mówiące o konieczności takich wpłat? Jak nie to masz 4 wyjścia:
1. Zapłacić i buldupić na wykopie xD
2. Walić ściemę, że no jutro wyślę, no już wysyłam, o sory zapomniałam no jutro napewno wyślę, do czasu aż się nie zmyjecie. (najbezpieczniejsza)
3. Powiedzieć, że nie zapłacisz i #!$%@?. (najrozsądniejsza)
4. Poprosić, żeby pani opiekun grupy zapłaciła za Ciebię ze względu na
  • Odpowiedz
Ktoś Ci się zajmuje dobrze dzieckiem większą część dnia a Ty skąpisz stówki na koniec xd Polacy nie potrafią w wdzięczność.
Brawo.

Co innego jak jesteś niezadowolona ze żłobka itd - ale wtedy raczej nie trzymała byś tam dziecka.
  • Odpowiedz
@malaoflake: To jest wawa i jeśli ktoś nie ma lepszych predyspozycji zawodowych to robi jako opiekunka w żłobku za grosze i nie wyciąga ręki po pieniądze do rodziców. Gdyby to chodziło o mnie to #!$%@? by dostały, po JEDNEJ i NAJTAŃSZEJ róży i pozamiatane.

Jestem chamem, prostakiem i gburem. Ale przedewszystkim jestem Panem. Bo coś umiem, bo potrafiłem otworzyć działalność i potrafię to co robię. A nie tylko DAJ i DAJ.
  • Odpowiedz
  • 1
@CzeXD Teraz mam wybór. Ale już w szkole dla dobra bombelka raczej trzeba będzie płacić i buldupic :)
@malaoflake nie chce im odbierać ogromu pracy, choc faktem pozostaje tez sprawa, ze rotacja jest spora i jeszcze na początku tego roku były 3 fajne ciocie i jedna średnia. Do teraz z tamtej 4, została tylko ta jedna średnia, a nowe są tak słabe, ze średnia awansowała na najfajniejsza :/
  • Odpowiedz
eśli ktoś nie ma lepszych predyspozycji zawodowych to robi jako opiekunka w żłobku za grosze i nie wyciąga ręki po pieniądze do rodziców. Gdyby to chodziło o mnie to #!$%@? by dostały, po JEDNEJ i NAJTAŃSZEJ róży i pozamiatane.


@Kaukazinho: ale wez pod uwage, ze to nie opiekunki zadaja dla siebie prezentu, a jest to pomysl nadgorliwej mamusi.

@magrusia: kurcze, moj mlody chodzi od niedawna do zlobka i nie znam
  • Odpowiedz
chyba Ty, skoro nie potrafisz nagrodzić czyjejś pracy :)


@malaoflake: nie on jest od nagradzania pracy. Od tego jest pensja.
Jak kierowca autobusu cie dowiezie na miejsce bez problemu to też mu prezent kupisz?
  • Odpowiedz
  • 0
@agaja Było zebranie rodziców, jakoś po kilku miesiącach pierwszej grupy i tam jedna mama się zgłosiła. Ze w razie czego to ona będzie się kontaktować ze wszystkimi, a Zlobek z nią.
I na dzień dziecka teraz były propozycje atrakcji i zrzutka (11zl) i my maila dostaliśmy od tej mamy. Tak samo jak była składka na mikołajki.
Potem, jak młody zaczął mówić, to rodziców jego kolegów się poznawało w szatni.
Tak btw, ale
  • Odpowiedz
@magrusia: aaa takie buty. My to swiezaki jeszcze, musze sie w takim razie poorientowac co i jak tam wyglada :)

// a stowa to moim zdaniem duza kwota, kurcze, to powinien byc symboliczny prezent, jakies kfiotki, czekoladki, a nie nie wiadomo co ;/
  • Odpowiedz