•  

  Witam witam, sejsony Tajger ogunie, śmiać mi się chce, tego typu, że niby Janusz Kupiec, z tym, chuj wie kim, ten ciota, a nie powiedziałem - łysa pała. Że niby w śmietniku. Że niby w śmietniku grzebałem. No KURRRWA, co wy gadacie? A no ta, zapomniaem, fejmu się chcecie napić, co? Mmm, to i tooo. Ty balaronie jeden! Ty, Janusz Kupiec, kurwa, z dupy wyjęty, KHURRRWA. Trzeba mieć nieźle pojebane w główce jak ty. Ale jebać cię, krótko na temat. No ta, baleron... No wygląda jak baranon, pierdolony. Ja, z tymi jeszcze, okularkami, okurarami, kurwa. BALERON! Powiedz, kiedy ty widziałeś barerona z okularami, chyba tylko kurwa ty! Janusz Kupiec, chyba ty, kurwa! Chyba ta. Taki baranon KURRWA! Czeba być ciotą jak on. Taki baleron z okuralami? Okularami? Jaa pierdolę, no ta. Weź trochę, idź na siłownię, przyt, troszkę schudnij boo... Jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie czlowiek. Trochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz... NIEMIŁO! Baleron... Z okurarami HHHHHHHHHH, śmie-śmieszne jest. Do dziś mam z tegobe ubaw, do popafy! BĘC!
  #bonzo #klasyk #patostreamy

  •  

   @Habemuspapam69: klasyk w skali uzytnika @Urtah 6/6 harnasi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Habemuspapam69: Akat genialny zapis klasycznego fafluna, tego typu;) Ogunie to doszanowanie za trud gdyż czytanie rzuca inne światło na wypowiedzi wieszcza z melinarnej czy. bęnc!

  •  

   @Habemuspapam69:
   Witam, witam, sejsony tajge, ogunie… hyy, śmiać mi się chce tego typu, że… niby Janusz Kupiec z tym… chuj wie… kim, ten… ciota, a nie - powiedziałem - łysa pała. Że niby śmietniku. Że niby śmientniku grzebaem. Kurrwa. Co wy... gadacie? A no ta, zapniaem. Fejmu się… chcecie na…piś, co? Mmm, tojitoo… Ty balaronie jeden. Ty Janusz Kupiec, kurwa. Z dupy wyjęty, khurrwa. Czeba mmieć nieźle pojebane w gówce jak ty. Ale… jebać cię, krótko na temat. No ta… baleron? No wygląda jak barenon. Pierdolony. Ja, z tymi jeszcze okularkami, okurarami, kurwa. Balero. Powiedz - kiedy ty… wiziaeś belerona z okularami, chyba tyko, kurwa, ty. Janusz Kupiec. Chyba ty, kurwa. Chyba ta. Taki bareno… Kurwa. Czeba być ciotom jak on. Taki BALERON… Z okuralami? Okularami? Ja pierdolę… No ta. Weź… troch… idź na siłownię, przy… troszczkę schudnij, bo… jak będziesz tył, to będziesz gówno, a nie człowiek. Tochę schudnij chłopie, no bo wyglądasz… niemiło. Balero. Z okularami. Hyyy, hyy, ś… śmieszne jest. Do dziś mam z tego be… ubaw do… po pafy. Bęc!

Gorące dyskusje ostatnie 12h