Wpis z mikrobloga

@Matmaru: Zgłoszone za propagowanie nienawiści.

Taka ta wasza tęczowa tolerancja i walka z mową nienawiści haha. Pokaż mi jakąś grupę na FB jakiś fanpage, jakieś forum czy tag w którym to katolicy atakują obrażają i wyśmiewają homoseksualistów+ Nie ma czegoś takiego. Natomiast jest masa takich rzeczy gdzie tęczowcy obrażają i atakują katolików. Więc przestań się ośmieszać i obrażać ludzi. EOT.
  • Odpowiedz
@ZAWADIAK: Ale jeszcze raz człowieku ci mówię, że nie nalezę do żadnej tęczowej propagandy. Tylko piętnuję grupę ludzi, która #!$%@? się w czyjeś życie i raczej to normalne że wszyscy się z nich śmieją
  • Odpowiedz
@ZAWADIAK: Ojoj obrażają katolików, a sam wyżej wstawiasz zdjęcie z wyśmiewaniem lesbijek. To kto tu pierwszy zaczął szerzyć nienawiść do ludzi? Taki wasz obraz katole. Hipokryzja po całości
  • Odpowiedz
@Matmaru: Znowu zgłaszam twój komentarz. Znowu obrażasz i wyzywasz. Wy antykatolicy naprawdę nie potraficie rozmawiać z ludźmi na jakimś poziomie, tylko musicie wyzywać, atakować, propagować nienawiść etc? Chamstwo, i prostactwo aż się wylewa. Taki wasz obraz, knajackie słownictwo niczym żul spod żabki. Obrzydlistwo. Żegnam.
  • Odpowiedz
@joyko: No tak. Skoro jakaś grupa społeczna przez tyle wieków piętnuje innych ludzi i wmawia im jak mają żyć, to co w tym dziwnego, że wszyscy się z nich śmieją. Raczej oczywiste. Może kiedyś przyjdzie mi żyć w wolnym świecie, gdzie nikt nie będzie nikomu wmawiał jak ma żyć i piętnował czyjegoś życia. Ale najpierw trzeba pozbyć się grupy która tworzy nienawiść wobec wszystkich innych i to oczywiste, że wszyscy wokół
  • Odpowiedz
@joyko:

Czyli jak rozumiem, fakt, że prawicowiec wyśmiał pomalowanego faceta ci się nie podoba. A podoba ci się fakt, że lewicowcy wyśmiali pielgrzymujących katolików?


Nie podoba mi się jak ktoś używa słowa prawicowiec i lewicowiec nie znając w ogóle znaczenia tych słów i odnosi się do wszystkiego co nie jest konserwatywne w odniesieniu lewicowiec co nijak się ma do rzeczywistości
  • Odpowiedz
@joyko: Tak bo jak ktoś wrzuca zdjęcie z jakimiś dziwnie wyglądającymi ludźmi i ciśnie z nich beke to super spoko ale jak ktoś ciśnie beke z katoli to już źle.
  • Odpowiedz
@szzzzzz mam takiego sąsiada za ścianą i wydaje mi się że tak właśnie jest. Potrafi przyjąć jednej nocy kilku chłopców. Jak byłem totalnie obojętny na homoseksualizm tak stałem się homofobem.
  • Odpowiedz