Wpis z mikrobloga

Taki okaz jeździ na poznańskich Jeżycach. Dziś udało mi się złapać właściciela i zamienić z nim kilka zdań. Garbus rocznik 99, stalowe felgi chromowane 18cali ściągane i robione na zamówienie w Stanach, opony o profilu 45. Wiele elementów wykończenia wnętrza również chromowanych, a oryginalne welurowe obicia zastąpiła skóra w kolorze czarno-niebieskim. Posiadaczem jest emeryt, twierdzi, że to auto to jego kolejny projekt, lecz prawdopodobnie ostatni. Samochód eksploatuje na codzień. Według jego relacji włożył w niego ponad 40 tysięcy. Może nie jest to nawet youngtimer, ale moim zdaniem wygląda dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡) #volkswagen #motoryzacja #samochody #garbus #poznan
Staryan0na - Taki okaz jeździ na poznańskich Jeżycach. Dziś udało mi się złapać właśc...

źródło: comment_8TQXNX774ctljvPbU3Li3fNvQ9nonDO0.jpg

Pobierz
  • 22
Zasadniczo golf IV w innej budzie


@Atreyu: zasadniczo golf IV w innej budzie to Bora. to samo auto w różnych budach to np BRZ/GT86. A new Beetle to nijak nawet w środku nie przypomina golfa. Audi TT to też Golf IV?
Co do reszty, właściciel zapewnie ma wyjebongo na tego typu komentarze. Dopóki nikogo nie krzywdzi tym co robi, to PO ZYGAC można się jedynie z takich twardogłowych szpeców od estetyki
@boho: o cholera, nie tylko amator mechaniki samochodowej, ale i lingwista nieznający pojęcia ironii xD

Zmykaj na #czarnolisto

A to golf w innej budzie jak się patrzy, pogódź się z tym. Im szybciej zaakceptujesz prawdę, tym lepiej ()

to że mechanicznie to jest golf to jeszcze nie oznacza że to JEST golf, tak trudno nadążyć? troche pomyśl


Jesio raz: golf w innej budzie. Przeczytaj
@arbuz77: Jestem pewien, zdjecie bylo robione ponad tydzien temu, a dzis widzialem go z bliska. Tez myslalem, ze jest mniejsza felga, ale sprawdzilem i stoi na oponach 215/45/18. Generalnie uwazam, ze prezentuje sie dobrze i uwazam, ze to fajne, iz „dziadek” po 70. ma swoja pasje, a nie jest podstarzalym tetrykiem, ktory tylko siedzi przed telewizorem lub wisi w oknie i patrzy kogo by tu nie #!$%@? na bagiety czy zrobic
@Atreyu: widze że lingwista to jest z ciebie XD jak na odesłanie mnie czarnolisto strasznie Cie zapiekło bo posty edytujesz co pare sekund - niestety, ale żadnym VAGu nigdy nawet nie siedziałem, także psycholog z ciebie średni xD

szkoda tylko że w dowodzie rejestracyjnym nie wpisują "Golf IV ze zmodyfikowanym nadwoziem" tylko New Beetle, a to ci dopiero debile, przecież szpec z wypoku twierdzi że to golf XDD
@kukukielka: dokładnie o tym napisałem. Szpece pokroju tego wyżej mogą sobie szczekać, tymczasem jeśli ten dziadek ma z tego frajdę to to jest jedyne co się powinno liczyć :)
@boho: po plusach i twoich atakach widzę że zbyt łatwo wygrałem dyskusję, nie musisz mnie obrażać przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie odpisuj, nie pokazują mi się powiadomienia od ciebie więc już nie odczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam uprzejmie i życzę mniej nerwów w dyskusjach w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
po plusach i twoich atakach widzę że zbyt łatwo wygrałem dyskusję, nie musisz mnie obrażać przyjacielu


@Atreyu: łosz kurde, no WYpok seriouz biznes xDDD onanizacja do mirkoplusów, bordo w takim wypadku wgl nie dziwi xDDD

Nie odpisuj, nie pokazują mi się powiadomienia od ciebie więc już nie odczytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ale zdajesz sobie sprawę że ja nawet nie odpisałem do ciebie nic (szkoda czasu na