Wpis z mikrobloga

Popełniłem małe amatorskie video xD jak by ktoś chciał zobaczyć to zapraszam (σ ͜ʖσ)

Link: https://youtu.be/fyGjTcHNWv4

Przy okazji w końcu doszedł uchwyt na kamerę i telefon ( ʖ̯) za mną już 300km i jedyne czego chce to wiecej wiecej xD
Strasznie denerwujące są hamulce, ale to można zmienić wymieniając na lepsze () będzie przegląd to się pomyśli.
Bateria i dystans to miłe zaskoczenie mimo ciężaru jaki silnik musi pociągnąć deklarowana odległość nie zmienia się tak bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zapraszam do śledzenia tagu #supersoco na którym będzie pojawiać się więcej wpisów (ʘʘ)
#motocykle #chwalesie #technologia #citybike #motoryzacja #motorelektryczny #czujedobrzeczlowiek #youtube #gopro #gimbal i trochę #pokazmorde
Wołam i dziękuję zainteresowanym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@fulso @bsl @moonlisa
v.....k - Popełniłem małe amatorskie video xD jak by ktoś chciał zobaczyć to zaprasza...

źródło: comment_hHt9JYZwrPU1PD7OPKoGxPjJtbbmZm40.jpg

Pobierz
  • 22
@Pawelczi w Polsce na kat B można jeździć ile fabryka dała do 75km/h odblokowany, w Holandii do 45/h ale dla mnie więcej nie potrzeba xD

Chyba że zrobisz prawko na motor i wtedy zarejestrujesz go jako motor, ale wtedy się dużo traci () dochodzą kolejne opłaty itp.
1bieg = dystans na wyświetlaczu 100km, ale dolicz do tego opór, ciężar i resztę wtedy wyjdzie około 80/85km

2bieg = fajny po mieście, dynamiczny i we dwie osoby śmiga bez większych problemów, dystans na 2 biegu jakie 40/50km we dwie osoby, gdy jade sam to jakieś 60km

3 bieg, to już służy do odblokowania szybszej każdy dynamika ta sama ale jedziesz do 80km/h z wiatrem w plecy (
@v1lk czyli dalej nie dla mnie, szkoda. Póki co elektryki muszę jeszcze włożyć między bajki, niestety lokalizację mam dobrą i czas dojazdu do każdego punktu w Trójmieście taki sam, ale to wymaga czegoś osiągającego albo 120kmh, albo właśnie te 75 (miastem mogę śmignąć, lub lasami) ale 70km zasięgu to absolutne minimum, żeby bezpiecznie w dwie strony się udać gdzieś.
@Pawelczi można dołożyć drugą baterię i dystans się podwaja ()

I jest też wersja na autostrade, prędkość 120km/h przy dystansie 100km na jednej baterii, może to by było wyjście dla Ciebie ()

Polska strona soco powinna Ci pomóc, zaraz znajdę A narazie to

https://www.sciencefocus.com/future-technology/super-soco-ts1200r-super-light-super-silent-but-super-slow/

Opis z 2017r teraz była premiera nowej wersji, naprawiono właśnie wiele błędów poprzednika (ʘ
v.....k - @Pawelczi można dołożyć drugą baterię i dystans się podwaja (づ•﹏•)づ 

I jes...

źródło: comment_3LgHpT0H9x1YlfMHuoAy6ciikDsRnNl3.jpg

Pobierz
@Pawelczi cena niekoniecznie, mój kosztował 3.500euro , mam co prawda jedną baterię ale nie potrzebuje narazie drugiej, może pod koniec roku nie wiem.

Motor ładuje w pracy albo na mieście, za dojazd do pracy pracodawca mi płaci () rachunek jest prosty xD

Tutaj strona i nowy model

https://super-soco.pl/

Ten już jest na pasku, mocniejszy silnik i lepsza elektronika, ale jak pisałem mi mój pasuje bo realia
v.....k - @Pawelczi cena niekoniecznie, mój kosztował 3.500euro , mam co prawda jedną...

źródło: comment_AxFwkth1Gvfza5N4e2UhOLxDxS9pDCHO.jpg

Pobierz
@v1lk 95kmh. Wyczekam na te efektywne 120kmh, bo to tylko kwestia paru chwil. Ale dzięki za alternatywę, koszt większy niż 125 na start, ale w dwa lata się zwraca na bank. Zacząłem myśleć ogólnie o Moto mając mieszkanie z ogrodem, bo mam gdzie trzymać a tego bym miał gdzie ładować nawet (chociaż zabranie baterii do domu to też wielki problem nie jest). Super, dzięki za przedstawienie alternatywy :)
@Pawelczi różne są wersje, najważniejsze że motory są praktycznie bezobsługowe, brak łańcucha, wymiana oleju też nie dotyczy, jedyne co to dbanie o baterię ale jak byś miał ogródek to zawsze można stację sobie zbudować, jako transport do pracy to w moich oczach mega luksus teraz, zero korków, zero pierdzenia innym pod uchem, osiągi te same co benzynowe silniki, a dołącz do tego to że technologia solarna idzie do przodu, i w Holandii
@v1lk mam ogród właśnie, ale fotowoltalika ma sens tylko od rana do 13 - później słońca brak, zresztą kolejne akumulatory do magazynowania energii i okaże się że więcej zachodu niż to warte (dziękuję bardzo w tym kraju babrać się z Energa jeżeli chodzi o oddawanie prądu do sieci.
@Pawelczi no w Holandii nie ma problemu z dodawaniem do sieci, kolega ma 8 paneli, płaci 20e/miesięcznie, co nie wykorzysta oddaje do sieci i rachunki za prąd automatycznie zeszły w dół jakieś 80% .

Nie wiem czy ma akumulatory ale fajnie to wyglądało i ogólnie się mu to opłaca ()

Za kilka lat na pewno będzie to to wszystko bardziej popularne, ładowarki miejskie, na stacjach baterie
@v1lk leasing baterii z opcją wymiany na naładowana za symbolicznego Piątaka, stacje z bateriami na stacjach pb, cały dach stacji pb w panelach. Musieliby się tylko producenci dogadać co do wielkości jednego modułu baterii i woila. Ale to nie takie proste, bo ta technologia musi jeszcze podrosnąć, szczególnie jeżeli chodzi o standaryzację i sposób utylizacji/recyclingu ogniw.
@arekqq ładowanie to około 6/7godzin od 10%, nie chciałem rozładować baterii do 0% bo strach że się zepsuje xD A ładowanie od 60% to 4 godziny, z reguły 10-15% na godzinę idzie, im dłużej tym szybciej się ładuje ()

Z reguły co drugi dzień ładuję, bądź codziennie w pracy, ale jakoś nie czuje że to jakiś problem , w końcu "coś za coś" A mam z
v.....k - @arekqq ładowanie to około 6/7godzin od 10%, nie chciałem rozładować bateri...

źródło: comment_giMvUo68JJxxYjPtN9S5NxpHrJjJ7iE0.jpg

Pobierz