Wpis z mikrobloga

Trafiłem na jakiegoś #!$%@? który od 70 minuty grał klepiąc między obrońcami i przedłużając wszystko na maksa, każde wznowienie trwało ile się tyko dało, ustawiłem 4-2-4 i próbowałem cisnąć ale nie starczyło mi czasu sędzia doliczył tylko 3 minuty, powinien być jakiś sposób na takich bo co to za przyjemność czekać minutami aż wznowi od bramki, czas chyba wolniej upływa wtedy ale to za mało, myślałem że włoch a to chyba jeden z naszych polak bo miał nick misiek coś tam
#fut
  • 3
@AgentBroda: Tak jak radzi kolega, tylko też nie przełączaj zawodników chaotycznie na najbliższego bo Cię rozklepie w momencie, a tak to się pomyli na pewno. Jak wyrównasz to zmień taktykę bo w momencie stamine tracą.
@AgentBroda: A daj spokój, ja przez takich graczy stwierdziłem że nie kupuję kolejnej Fify, bo ta społeczność jest zj***na, człowiek chce sie odprężyć zagrać dwa meczyki, i trafia na takich co bramkę celebrują w nieskończoność, oglądają wszystkie powtórki bramki, oglądają jak bramkarz ustawia sobie piłkę do wybicia z piątki.
Zamiast się zrelaksować to człowiek się tylko denerwuje.