Wpis z mikrobloga

Zamiast list z partiami powinno być jak w latarniku. Odpowiadasz na 24 pytania i Twój głos dostaje ta partia z którą masz największą zgodność poglądową. Czuję, że niektórzy głosujący mogliby się mocno zdziwić :P
#wybory
  • 76
  • Odpowiedz
Poza tym, jakby ludzie się dowiedzieli, że na wyborach trzeba rozwiązać TEST, to frekwencja wynosilaby 10% xD


@POL94:
Co nie byloby zle: fetyszyzacja frekwencji jest niepotrzebna, a merytokracja > demokracja.

Warto od razu dorzucic pytanie typu „Ile jest 20% z 20 zlotych” albo „Kto placi za podwyzki w budzetowce” albo „Co wazy wiecej - kilogram pierza czy kilogram bilonu z 500+” i w oparciu o wyniki przypisac glosom odpowiednia wage.

A
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann Zrobilem ten test mojej mamie. Po paru moich wtf i tlumaczeniu o co chodzi zmianiala zdanie.

Tacy ludzie chodza na wybory.

Hitem jeszcze byly pytania:
- a moga tak?
- jest z tym problem? O co chodzi?
  • Odpowiedz
Co nie byloby zle: fetyszyzacja frekwencji jest niepotrzebna, a merytokracja > demokracja.


@Dutch: O to to! Wysoka frekwencja przynosi nam tylko dupol. Przecież oni się dogadują, żeby wyciągnąć z Brukseli na emeryturę. Sikorski, Szydło, Kopacz, Brudziński i inni, którym się marzy łatwa kasa. Ja #!$%@?, jak mnie to irytuje...
  • Odpowiedz
@pioterhiszpann: Ja tam nie chcę konfederacji, to już Kukiz jest mniejszym złem dla mnie, a podatkowo jest sensowny. Ktoś kto wie coś na temat ekonomii, wie że wyjście z Polski z UE i zablokowanie sobie jednolitego rynku europejskiego to strzał w stopę dla gospodarki, a Kukiz podaje rozwiązanie centrystyczne. Znowu jednak obyczajowo to raczej #!$%@?, chociaż Cookies popiera niby związki partnerskie za co szacun.
No ale i tak PFP byłaby najsenowniejszą
m.....r - @pioterhiszpann: Ja tam nie chcę konfederacji, to już Kukiz jest mniejszym ...

źródło: comment_9Pne7e6eUZo8WNQuvBwYwM3tmR2T5uNs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz