Wpis z mikrobloga

Siema Mirki i Mirabelki !

Przymierzałem się w ostatnich dniach do zakupu zegarka , zanim dokonałem zakupy uznałem ze warto będzie sprawdzić czego się dowiem i właśnie trafiłem na artykuł z wykopu który piętnuje stronę „zegarkinareke” . Stad tez musiałem póki co odstąpić od zakupu pytanie więc skoro nie tam to gdzie kupić !? Wiecie no też wykładać kasę żeby kupić podróbę bez sensu pomocy wykopki pomocy #zegarki #januszebiznesu #cebuladeals #watchboners #promocje #zegarkiboners #
  • 14
@TheUlisses: Właśnie dziwią mnie te różnice cenowe w sklepach stacjonarnych , osobiście poluje na diesel 2.0 mr daddy i cena wacha się nawet od 600-2000zl a opinie na temat oryginalności na różnych stronach są bardzo podzielone i szukam jakiegoś złotego środka
@Yellow_Banana2047 Diesel to nie jest dobry przykład. To totalnie przerośnięte, badziewnie wykonane i odpustowo wyglądające, do tego często nieczytelne wynalazki, które tym się różnią od taniochy z Aliexpress, że kosztują 2-50 razy tyle, mają zawsze napis "Diesel" i zarabia na nich firma Diesel (zegarek z napisem "Diesel" będący podróbą z Chin jest od oryginału absolutnie nieodróżnialny, gdyż jest robiony w podobnej/tej samej fabryce, z podobnych/tych samych komponentów).

Skoro szukasz zegarka, to może
@Yellow_Banana2047: np tutaj:
https://www.zegarek.net/zegarki/meskie/index.html?szer_od=42&szer_do=50

Możesz sobie zmienić rozmiar, ustawiłem 42-50 bo wiem,że u mnie np max to 42 mm średnica tarczy i innych nie szukam.
a jak znajdziesz to co Ci się podoba to daj znać, abyś nie wtopił w jakiegoś diesela, hugo bosa czy tommy highlifer czy inne gówno gdzie bateria droższa od mechanizmu, i wykopki pomogą ci np znaleźć taniej o 40% niż w Polsce nawet z doliczonym VATem
@Marcowy_Kot: Budżet jest dość względny rozważam tez kupienie 2 tańszych zegarków tak na start chociażby najprostszy timex za 200zl może jakiś chronograf za 500 ogółem nie chciałbym wydać więcej niż 1000 chyba ze coś by mnie naprawdę urzekło ;) na codzień chodzę w garniturze wiec dobrze by było żeby pasował do takiego ubioru
@Yellow_Banana2047 Zegarki może ładne ale dla 15latka który chce być alternatywny a nie dla dorosłego człowieka w garniturze. Popatrz w tissotach może coś wpadnie w oko duży wybór, ewentualnie jakieś divery