Wpis z mikrobloga

@jezioro-dygata: Dlaczego młodsza wszystko dostaje, to ona powinna czekać na swoją kolej. Chociaż.. dorobisz się wszystkiego sama, nikt Ci nigdy nie wypomni, że musiał Ci pomagać. A Ty będziesz mieć tę satysfakcję, że kupiłaś i zrobiłaś wszystko sama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dobrohoczy: w sumie nie wiem, co robię. Zawsze byłam samodzielna i o nic nie prosiłam, nawet teraz, jak mam nerwicę :) Dobrze się uczyłam, studia, teraz spoko praca biurowa, schudłam sporo, czytam, jeżdżę na rowerze i w sumie tyle. Nie wiem, czemu ma mnie stygmatyzować¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lubie-solnik: To był wspólny samochód, stary rodziców. Nie zarabiam 15 k, by ot tak wyłożyć pieniądz na auto. Chciałam trochę dołożyć, ale jak to ma być auto siostry, no to dziękuję. Sama opłacam studia, rachunki, lekarzy, paliwo, wszystko, powiedz mi, jakim cudem mam jeszcze wyłożyć kilka bądź kilkanaście tysięcy na samochód? A nie mam też niewiadomo jakiego doświadczenia, abym ot tak dostała lepiej płatną pracę. Nie jestem człowiekiem sukcesu, już nawet
  • Odpowiedz