Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie, może głupie, ale kompletnie się nie znam. Mam sobie radio w moim Clio (pic rel) i to jest takie radio na kasety jeszcze. Chciałabym je wymienić na takie z wejściem na CD i z bluetoothem. Tylko zupełnie nie wiem, czy to musi być jakies radio dopasowane do tego szczególnego modelu auta? Czy może byc jakiekolwiek? Jezu, nie wiem nawet jak zadać to pytanie. W każdym razie, czy może być na przykład o takie: https://allegro.pl/oferta/renault-clio-iv-radio-mp3-bluetooth-usb-7862512974?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare czy nie będzie pasowało? Można to jakoś sprawdzić zanim je kupię? #motoryzacja #samochody #auto #renault #clio
pheroni - Mam takie pytanie, może głupie, ale kompletnie się nie znam. Mam sobie radi...

źródło: comment_u9XJRMa5QeMLkAk95TmI5UUChyl19hJD.jpg

Pobierz
  • 25
@pheroni: potrzebujesz radia o rozmiarze 1 DIN. To z linku nie będzie pasować z uwagi na kształt, dodatkowo potrzebne były przejściówki do złącz. Radio które masz obecnie w samochodzie prawdopodobnie ma złącza ISO, które będą pasować do wszystkich uniwersalnych radio
@pheroni: Jeżeli to ci się nie uda to możesz kupić taki mały gadżet, który wkładasz w miejsce zapalniczki samochodowej, parujesz ze smartfonem i nadaje muzykę, częstotliwość sama wybierasz w telefonie, mam to, tylko nie pamiętam jak się nazywa takie coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)