Wpis z mikrobloga

@Dziurawybemben: nie wiem czy to autora i faktycznie podbija do jakiejś dziewczyny z takim wynikiem, ale tak #!$%@?ąc i przy okazji - te internetowe "friendzonowe" memy poszły chyba troche za daleko. Przykład jeden z wielu: dziewczyna wrzuca zdjęcie z jakiegoś koncertu z chłopakiem i podpisuje jakiś bzdet w stylu "best friends 4 ever", ktoś robi z tego screena, mema i tysiące ludzi w internecie współczują chłopakowi i daje znicze. Zauważyłem, że
@Wojtkov: Tu chodzi o to, że próbujesz być zauważonym przez drugą osobę, a jedynie co dostajesz to możliwość bycia opcją na zaś znaną także jako tampon emocjonalny. Sam osobiście potępiam idee "nice guys", ale nie popieram "friendzonowania", czyli trzymania chlopaka przy sobie na zaś dopóty nie znajdzie się lepszej opcji i wyręczania się nim jak tylko się da.
nie wiem czy to autora i faktycznie podbija do jakiejś dziewczyny z takim wynikiem, ale tak #!$%@?ąc i przy okazji - te internetowe "friendzonowe" memy poszły chyba troche za daleko. Przykład jeden z wielu: dziewczyna wrzuca zdjęcie z jakiegoś koncertu z chłopakiem i podpisuje jakiś bzdet w stylu "best friends 4 ever", ktoś robi z tego screena, mema i tysiące ludzi w internecie współczują chłopakowi i daje znicze. Zauważyłem, że duuuża część