Wpis z mikrobloga

@komx: 1. miej dużo sneakersów. 2. miej dobry aparat lub skill z obrabianem zdjeć. 3. zacznij to robić 4. follow za follow i tego typu sprawy (uwierz mi że wiele osób tak robi i ma po kilkanaście tysięcy followersów w dosyć szybkim tempie).
@komx: Wiesz, zawsze możesz zaczepiać ludzi na ulicy robić zdjęcia ich sneakersów (+skarpetki i kawałek spodni) i pytać się ich czy możesz wrzucić na swojego insta.

Tylko słabo byłoby robić im zdjęcia telefonem, więc albo robisz coś porządnie, albo w cale :)
@komx piszesz do znanych ludzi czy możesz repostować ich fotki, zazwyczaj każdy się zgodzi chyba że piszesz do osoby z milionem obserwatorów to nie odczyta nawet, szukasz odpowiednich tagów, najlepiej wybrać takie, które są powiązane ale nie są super popularne, np tag #streetwear na Instagramie będzie zbyt popularny żeby kogoś zainteresować, dostaniesz lajki, ale to będą boty lub obserwatorzy na 24h zobacz sobie co jest w 'najlepszych' zdjęciach na tagu off-white, syf
@wollu: Kurde, mega dzięki stary. Aż sobie to zapisze, fajna sprawa. Przerażają mnie te rzeczy typu „oznacz kogoś, kto powinien miec te buty” i nigdy bym chyba tego mimo wszystko nie robił, ale rozumiem, jak dzisla rynek
@Cwelohik: mówiąc „moda” mam na myśli posty dotyczące wybiegów, nowych kolekcji i tego, co ubierają celebryci, bo to oni najczęściej mają dostęp do nowych kolekcji znając się z projektantami. Troszkę w tym siedze i w sumie skoro siedze w domu po maturce to mógłbym zająć sobie trochę czas i robić to, co lubię. Zawsze lubiłem pisać, dlatego gdzieś tam czułbym się - tym marnym życiu - troszkę spełniony
@Cwelohik: Ola jest spoko, ale ja chciałbym robić to trochę inaczej - bardziej opiniować niż opisywać, do tego troszkę w inny sposób i zupełnie inne marki niż stricte High Fashion na dywanach
@Cwelohik: Szukam narazie kogoś, kto mi zrobi logo - kilku grafików napisało mi, że 600/700 złotych, a nie chce tego robić na #!$%@?, więc będę kombinował! Dziękuje za rady:)