Wpis z mikrobloga

  • 1161
Kurdebele Mirki jaka akcja w moim bloku.

Mój sąsiad z naprzeciwka uwielbia gadżety, wydaje na to masę kasy (wydał parę koła tylko po to by mieć kamerkę w wizjerze w drzwiach w jakości 4k, obok tablet w sumie #!$%@? wie po co). Niedawno kupił sobie drona którym po pracy lata pod blokiem bo z reguły wraca późno. Dziś o dziwo miał wolne więc się nim zabawiał, jednak latał blisko okien, a że dron też ma kamerkę to nagrywało się, co ludzie robią w domach. Jeden z sąsiadów tak się #!$%@?ł, że wyszedł na balkon i rzucił kapciem w tego drona, który po kontakcie z obuwiem domowym #!$%@?ł się na betonie. Zaczęli wyzywać się do #!$%@?ów bo sąsiad uznał, że mu nagrywa co w domu robi XDDD Najlepszy był gadżeciarz bo wyciągnął torbę zip lock i włożył tego kapcia do torby i cały obśliniony z nerwów zaczął się drzeć "mam nagrane jak moje mienie #!$%@?, ja tego kapcia jako dowód zabieram i się w sądzie nie wypłacisz #!$%@?" XDDDDDD


Zobaczymy co będzie dalej, jak ktoś będzie ciekawy to dam znać jak się dowiem co będzie dalej

#gownowpis #heheszki ##!$%@? #takbylo #sasiedzi #drony
  • 43
@kj5: aha. A jak to jest miasto i ludzie wokół? Tez nie musze miec jakiegoś przeszkolenia ani pozwolenia od miasta? Jednak stwarzam zagrozenie ludzi którzy tam chodza bo jak spadnie dron moze być nieciekawie :)
@kj5: @czv1: W prawie jest 50 metrów od ludzi nadal przy 600g. Wątpię że to był mavic AIR, jak sąsiad dziany gadżeciaż to pewnie to był to lepszy np. mavic pro co ma 700g a wtedy to trzeba 100 metrów od zabudowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie sądy bardzo nie lubią takich rzeczy jak drony czy tym bardziej ostatnio wykrywacze metalu. Ciekawe jak się potoczy w
@czv1: Mamy drony, drukarki 3d, smartfony szybsze od komputerów które mieliśmy parę paręnaście lat temu, prywatne firmy latają w kosmos ale w Polsce zawsze bez zmian xDDD
Wiecie co Kochani, oczywiście, że Pan Kapeć miał rację ale w cywilizowanym kraju zszedł by na dół i grzecznie zwróciłby uwagę, gdyby wtedy Pan Droniarz by to olewał to edukacyjny kapeć powinien polecieć, ale tak to jak w lesie prawem wilka XD