Wpis z mikrobloga

@Arachnofob: jak znajdziesz mi w NAUKOWYM opracowaniu jakąkolwiek wzmiankę o tym, że ćwiczenia niwelują powstawanie rozstępów w ciąży to możemy dyskutować, a tak to nie bardzo jest o czym. EOT.
  • Odpowiedz
@agataen: xDD

ćwiczenie przed ciążą nie ma żadnego wpływu na rozstępy


ale to ty starasz się udowodnić mi, że nie mają wpływu

później podajesz mi badanie naukowe gdzie nie ma ani słowa o ćwiczeniach tylko o profilaktyce W CZASIE ciąży

a na koniec zarzucasz mi, że mam "jakieś orzeczenie"

teraz się zastanawiam czy to ty jakiegoś nie masz xDDD

wy różowe zrobicie wszystko tylko żeby nie ruszyć dupy a później wszystko
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Przeczytaj opracowanie ze zrozumieniem (o ile ta twoja śmieszna mizoginia nie wyżarła ci wszystkich komórek mózgowych). Znajdziesz tam informacje, że za rozstępy w czasie ciąży odpowiedzialne są geny i hormony, może dlatego nie ma tam nic o ćwiczeniu bo akurat z rozstępami ćwiczenie nie ma żadnego związku.
  • Odpowiedz
bo akurat z rozstępami ćwiczenie nie ma żadnego związku.


@agataen: info z instytutu danych z dupy?

to ty starasz się coś mi udowodnić xD ja nie muszę niczego ci udowadniać ani szukać...
  • Odpowiedz
@Arachnofob:
@agataen ma rację.
Za rozstępy odpowiada faktycznie genetyka. Czytałam już o tym dawno temu, a moje doświadczenia się z tym pokrywają.
Wiele moich koleżanek kupowało takie i srakie kremy, a dostało rozstępy, głownie pod koniec ciąży.

Ja nie kupiłam i nie dostałam. #tylewygrac
  • Odpowiedz
Wiele moich koleżanek kupowało takie i srakie kremy, a dostało rozstępy, głownie pod koniec ciąży.


@asique: ale ja mówię o ćwiczeniach jako profilaktyce zanim się zajdzie w ciążę
  • Odpowiedz
@Arachnofob: Ćwiczenia są megawazne, jeśli chodzi o kondycję w trakcie ciąży i porodu, bo poród jest to duży wysiłek, ale na pojawienie się rozstępów bądź nie, mają mały wpływ.
Rozstępy pojawiają się, gdy skóra się gwałtownie rozciąga.
Ba, niektórzy kulturyści mają rozstępy :D
  • Odpowiedz