Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja pitole. Wyglądam jak dziecko. Mam 26 lat i nikt nie widzi we mnie mężczyzny tylko jakiegoś chłoptasia do pomiatania. Non stop kupując mocniejsze alkohole muszę dawać dowód, ludzie się przyglądają a w sytuacjach zawodowych traktują z góry. Ciężo też być asertywnym bo każdemu się wydaje, że młodemu można odpyskować.

Nie wiem jak się ogarnąć. Chodzę tylko w ksozulach, męskie kształty mam na ciele ale ryj mam 15 latka. Ostatnio na szkolenia przyjechała jakaś dziewczyna z warszawy zaraz po studiach i zagajała, że ja pewnie też tuż po studiach. Jakie było jej zdziwienie jak jej powiedziałem, że prscuje w tej firmie od 3 lat.

Nie wiem jak się postarzeć. Kombinuję z zarostem ale źle mi z brodą i nie chcę jej nosić. Włosy raczej stylówka popularna z przedziałkiem i krótkimi bokami oraz dość długą górą. Lipa.

Nie wiem co zrobić by wyglądać starzej. Na wigilii firmowej robiliśmy zdjęcia ludzi "kiedyś i dziś". Wstawiłem zdjęcie jak miałem 15 lat i jak 25 - z sali dobiegło "bez różnicy". Lipa. Będę miał 30 to będą gadać że 20. Chyba dopiero po 40 zaczną mnie brać poważnie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
SilnyTyran: Tu różowa lat 27. Znam Twój ból. Mam tak zwaną baby face do tego jestem dość niska bo 156 cm. Ostatnio jak byłam w sklepie w bielizną to jedna pani sprzedająca podeszła do mnie i powiedziała, że "to nie jest dział dla ciebie". Ludzie dają mi 15-16 lat, w porywach do 17. W pracy kiedy przychodzą nowi klienci albo kiedy ja jade do nowych klientów to ludzie są dosłownie zdziwieni,
@AnonimoweMirkoWyznania: U mnie to samo. Nie piję alkoholu ale kiedy zdarza mi się kupować alkohol np. dla gości na imprezę, to zawsze pytają mnie o dowód. Starsze wiekiem sąsiadki zawsze mówią do mnie na Ty. Rok temu jedna z nich, gdy szłam do pracy o 6:00 spytała mnie dlaczego tak wcześnie idę do szkoły ( ͡° ͜ʖ ͡°)