Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakoś 6miesięcy temu zerwała ze mną dziewczyna. Powód? Byłem zbyt miły dla niej. Przepraszałem za rzeczy, których nie zrobiłem, no byłem po prostu plackiem. Od zerwania wgl się do siebie nie odzywamy.

Zauważyłem u siebie dość sporą zmianę. Zacząłem chodzić na openmica(standup). Odnowiłem kontakty ze wszystkimi znajomymi. Jest ogólnie super. Nawet na jakieś randki z
#tinder zacząłem chodzić(4 razy już byłem).

Chociaż wczoraj po jednej z "randek" złapałem strasznego doła, no bo to nie to samo. Z moją ex jakoś na bilardzie(wczoraj byłem na bilardzie) było lepiej. Zasadniczo to żadna z tych dziewczyn nie zaimponowała mi na tyle, żeby nawet wiązać z nią jakieś większe plany. Wszystkie dziewczyny w głowie porównuje z ex.

Z jednej strony po zerwaniu jestem dużo bardziej towarzyski, śmieszkuje, wychodzę do ludzi, mam dużo znajomych, ale tak jakoś smuteczek mnie czasami ogarnia. Po prostu tęskie za ex. Jak długo będę za nią tęsknić? Ktoś miał podobnie?

TL;DR
Jak długo tęskniliście za swoimi ex? A może nawet się zeszliście po jakimś czasie i wyszło to na lepsze?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 29
UzależnionaWybranka: Słuchaj trudny temat. Pierwsze nie wraca sie chyba że to Ty rzucałeś i zmienilo sie coś. Jestem kilkanaście miesiecy po rozstaniu. Bilans in plus zrzucilem jakies 45 kg. Mam sylwetke 7/8-10 do konca roku będę chadem XD. Ale co do twojej byłej mialem tak samo. Zacząłem byc bardziej towarzyski w #!$%@? ludzi poznałam nowych. Moja stara byla antyspoleczna i widze to dopiero teraz. Wypełniała nasz relację gniewem ciagle bylem zazdrosny
@AnonimoweMirkoWyznania Nieee wracaj! Ja zerwałem miesiąc temu i #!$%@? czasami mam tak, że już bym napisał, ale nie. Jak się pierwszy odezwiesz to znowu będziesz z nią rozmawiał z niższej pozycji. Trzeba mieć honor. Jak masz coś z nią działać, to niestety ale musiałaby pierwsza zmięknąć.
OP: @Piotero1
Nie oto mi chodzi, jestem naprawdę ciekawy. Może ktoś wrócił i było #!$%@?, a może właśnie ktoś wrócił i to było to.

@UzależnionaWybranka
Właśnie jakoś ruchać innych nie mam ochoty, nie widzę w tym żadnego funu. Jak już marnować energie to chociaż, żeby była tą przyjaciółką, która coś w życiu doradzi czy cuś. Moją ex poznałem przez przyjaciółkę i że tak powiem to było "od pierwszego wejrzenia". Bajerowałem
OP: @Pachnacy_Przegryw
To, że byłem dla niej zbyt miły sam wydedukowałem. Te powody, co ona podała to jakaś beka ogólnie xD. Np. Źle składałem pranie, bo ona miała swój schemat. Z zajebistej dziewczyny stała się po prostu księżniczką i to z mojej winy. Nie miałem jaj, ale już to zostało naprawione ^^

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
OP: @Piotero1:
Ostatnio jak powiedziałem znajomemu, że raczej bym się teraz z ex nie spotkał, bo jest księżniczką. To on mi powiedział: "Jak Ty się zachowywałeś jak facet bez jaj to ona się taka stała. Może właśnie potrzebowałeś takiego resetu." Tak jakoś to mnie zaczęło zastanawiać. Nie wiem czy bym do niej wrócił, jestem ciekawy co tutaj ludzie o tym myślą. Zrobiłbym sobie karteczkę "plusy / minusy" xD i się
OP: @Piotero1:
Ostatnio jak powiedziałem znajomemu, że raczej bym się teraz z ex nie spotkał, bo jest księżniczką. To on mi powiedział: "Jak Ty się zachowywałeś jak facet bez jaj to ona się taka stała. Może właśnie potrzebowałeś takiego resetu." Tak jakoś to mnie zaczęło zastanawiać. Nie wiem czy bym do niej wrócił, jestem ciekawy co tutaj ludzie o tym myślą. Zrobiłbym sobie karteczkę "plusy / minusy" xD i się
OP: @Piotero1:
Ostatnio jak powiedziałem znajomemu, że raczej bym się teraz z ex nie spotkał, bo jest księżniczką. To on mi powiedział: "Jak Ty się zachowywałeś jak facet bez jaj to ona się taka stała. Może właśnie potrzebowałeś takiego resetu." Tak jakoś to mnie zaczęło zastanawiać. Nie wiem czy bym do niej wrócił, jestem ciekawy co tutaj ludzie o tym myślą. Zrobiłbym sobie karteczkę "plusy / minusy" xD i się
@AnonimoweMirkoWyznania: wiec bedziesz ja prosil o powrot, ona zalozmy ze ci na to pozwoli (bo skoro ona zerwala to musi ci pozwolic na powrot) wiec jaki ona mialaby powod zeby zaczac sie inaczej zachowywac? Przeciez i tak wracasz wiec po co? Ja mysle ze problem lezy w tym ze 6 lat to duzo a ty chyba myslales ze raz dwa zapomnisz. Ja bylem z dziewczyna 1,5 roku i pozniej przez 3
@AnonimoweMirkoWyznania: mam wrazenie ze @marekzmjakmilosc ma racje. Ty chcesz powrotu bo nie ulozyles sobie niczego z inna. Bo z eks na bilardzie bylo fajnie? A moze z jakas inna na bilardzie nie bedzie fajnie ale w innym miejscu najlepiej jak tylko mozna? Jak ty masz kogos poznac cos stworzyc skoro wszystko porownujesz do eks? Po jakimis czasie od powrotu wszystkie chwila z byla nagle sie okazuja zajebiste, takie fajne i warte