Wpis z mikrobloga

@Dead_Inside: W sumie wszystkiego w tej pracy nie lubiłem, ale stretchowania szczególnie, bo jestem wysoki, więc podczas stretchowania musiałem chodzić pochylony do ziemii. A że mój kręgosłup jest w nienajlepszym stanie, to było to dość bolesne
  • Odpowiedz
W sumie wszystkiego w tej pracy nie lubiłem, ale stretchowania szczególnie, bo jestem wysoki, więc podczas stretchowania musiałem chodzić pochylony do ziemii. A że mój kręgosłup jest w nienajlepszym stanie, to było to dość bolesne


@WykresFunkcji: hehe. a to moja codziennosc. i faktycznie plecy mnie #!$%@?. ale tak to jest jak sie foliuje powyzej 5 palet dziennie, do tego w #!$%@? paczek, przy ktorych tez trzeba sie schylac xD

to co
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: Ja akurat pracowałem jedynie tymczasowo, bo studiuję, więc nie doradzę dobrze( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale z magazynu to może celować w operatora wózka widłowego w obszarze wysokiego składu? Na moim magazynie ich robota nie wyglądała tak źle. Ktoś z rodziny jest spawaczem, też nie narzeka na robotę. Może ślusarz, tokarz? Powodzenia w każdym razie w szukaniu
  • Odpowiedz