Wpis z mikrobloga

Dobre daily / Auto rodzinne 2+1 / jedyny sensowny silnik diesla do tego auta 3.0 TDI 272KM@600Nm. Wyprzedza sie nim bezstresowo ( no chyba ze jakis palant nie patrzy w lusterka). Jezdzi bardzo przyjmnie, naped na 4 kola na Torsenie - w zime mozna drogi odsniezac ;)

Generlanie polecam - przez 45tkm zadnych probemow ( moze za malo jezdze, ale wiecej nie dam rady - to 3 pojazd w rodzinie ;)

Pali tyle co nic w stosunku do osiagow. Srednie z calego okresu na dzien dzisiejszy 8l /100km

Spalanie w codziennym uzytkowaniu:
Trasa krajowki 6-8 ( plynny ruch - sporo wyprzedzania)
Miasto 6-12 (plynny ruch zero swiatel - korki)
Autostrada 6 - 11 ( spokojna jazda - pelen gaz)

Minus

- maly bak - chyba 58l szkoda ze nie dalo rade wiekszego wrzucic.

- 2+2 - bez box'a dachowego zapomnij gdziekolwiek w dluzsza trase jechac ( u mnie 2+1 i zawsze pod dach zaladowani - w kabinie bagazy nie uznaje)

#motoryzacja #pokazauto #audi #carboners #kombi #a4b9
m.....r - Dobre daily / Auto rodzinne 2+1 / jedyny sensowny silnik diesla do tego aut...

źródło: comment_QMF8TPqJj3udBwZVOb0tM7EJtQE0EGPh.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@mat_cbr: wszystko fajnie, ale ile nowy? 350 koła? Aha. I jeszcze jedno: na polskie ciasne parkingi to wolałbym mieć coś mniejszego, niż się takim klamotem przebijać. Na szczęście mnie na niego nie stać, więc nie mam takiego problemu ( ͡ ͜ʖ ͡) Ale na trasę - świetny.
Bagażnik w kombi ma 565l - wystarczający do większości wyjazdów, jakby coś to siatka i ładowanie pod dach.
Wiem,
  • Odpowiedz
@mat_cbr: niby spoko silnik etc. Pomijam fakt, że skoro nowy to pewnie problmeów nie stwarza i niech służy. Natomiast widziałem naprawę 3.0 tdi i #!$%@? więszkego gówna nie ma (silnik miał 3 lata chyba)
  • Odpowiedz
@michok1984: jeżdziłem a6 z 3.0tdi i F10 z 3.0D. I generalnie jeżeli ktoś jeździ dużo, miasto/trasy to jest najlepszy silnik jaki stworzyła motoryzacja.

Wiadomo, 3.0 benzyna daje więcej zabawy, ale różnica w spalaniu jest diametralna.
  • Odpowiedz
  • 1
@SpalaczBenzyny co do napedu - z tego co mi wiadomo, ale moze sie myle 3.0 272 /S4/RS4 jako jedyne w A4 maja naped Torsen T3, ale moze jest tak jak mowisz. Nie moja branza;)

Co do zaladunku - heh jestem niedaleko od zakupienia boksa ;) a to rowerek a to wozek itd. W codziennym uzytkowaniu jest ok ale na urlopy po dach
  • Odpowiedz