Wpis z mikrobloga

Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam sobie śpiewa, młodzieży się to podoba, dzieciom też. A pod każdym artykułem czy postem fb, w komentarzach się takie wiadro gowna i wyzwisk wylewa z tych polskich januszowych łbów że mnie głowa boli jak o tym myślę XD jak zawistnym zazdrosnym i nieudolnym człowiekiem trzeba być
Nikomu nie szkodzi ta dziewczyna


#roksanawegiel #heheszki #muzyka #polska
Ancymoon1 - Kisne z tego jak ludzie ból dupią o Roksane Węgiel, dziewczyna coś tam so...

źródło: comment_KT9DwciuotqOMX26H8Zm8Ex3yHhZ3Ses.jpg

Pobierz
  • 124
@Michalinaaa No tragicznie się zachowała gorzej to chyba nie mogła ( ͡º ͜ʖ͡º) nie wiem o co ten dym, że była eskortowana na koncert? Jakaś krzywda się działa? Politycy na kawkę do sąsiadki #!$%@? od kiedy tylko pamiętam samolotami i z obstawa po 180/h. I ktoś powie ale to politycy a nie piosenkarka, a ja powiem że na koncercie kilka tysięcy ludzi czeka i to też jest
dla mnie moze spiewac nawet o kupie :) ale jak przeczytałam o tej akcji z policją no to...nie dziwie sie, że spada na nią krytyka. mozna jej zazdroscic kasy, sławy ale mentalnosci i zachowania juz chyba nie...( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Michalinaaa: na pewno taka gówniara zadecydowała o kogutach i miała świadomośc, że ktos łamie przepisy xD Pewnie jej menadżer albo sam kierowca wpadł na taki genialny pomysł