Wpis z mikrobloga

Wiecie jaka jest różnica między tępakami spod tagu #neuropa, a konserwami? Otóż my potrafimy przyznać (przynajmniej ja) kogoś o innych poglądach*, za osobę inteligentną. Niewątpliwie tacy ludzie jak Lenin czy Trocki byli inteligentni. Jaruzelski też był dobrym wojskowym i człowiekiem, który głupi nie był. Natomiast dla neuropki każdy, kto ma poglądy prawicowe, to debil, konserwatyzm to niskie IQ i generalnie wszystko, co wykracza poza ich standardy, to debilizm. Taka płycizna intelektualna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie dla nich to Dmowski był głupi, monarchowie byli głupi, wszyscy są głupi, tylko oświeceni demoliberałowie są inteligentni i tylko oni mają prawo być mądrzy XD

*Nie dotyczy marionetek z polskich rządów w III RP, bo tam ludzie nie są od myślenia, ale od wykonywania rozkazów z "góry"

#4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 14
@wyindywidualizowanyentuzjasta: Akurat jeśli chodzi o Różalskiego, to nie jest to głupi człowiek, po prostu mocno przetyraną głowę ma. To sportowiec, który się wypowiada na proste tematy, nie ma tam jakiejś wielkiej polityki. Marian Kowalski to idiota i całe środowiska narodowe i konserwatywne się od niego odcięły. Warto dodać, że Ruch Narodowy tworzyły wtedy inne osoby, niż teraz. Po drugie, to ja zawsze się wstydziłem za tego człowieka i całe szczęście, że
@Wilczek03: myślę, że tworzysz tu konkretnego chochoła. W rozmowie o polityce nie podejmuje się zazwyczaj tematu inteligencji uczestników sceny, ponieważ nie jest ona szczególnie istotna w temacie samych poglądów.

W tym momencie ustanawiasz swego rodzaju precedens przyznając, że na lewicy są lub byli ludzie inteligentni i od razu, bez czekania na odpowiedź uprzedzasz, że "druga strona tego nie robi". Jest to chochoł na równie słomianych nogach, którego zresztą niezwykle łatwo obalić,
@VCO1: I dlatego generalizujesz i rozciągasz to na każdego "prawicowca"? Czy to jest właśnie ta lewicowa wyższość?
P.S Gdzie Twoje antyklerykalne awatary? Czyżby to był tylko trend pod wybory i już nie walimy w KK, bo 45% dla PISu?
@ibilon: Wiesz, trudno nazywać człowieka, który nie wie, że większość lodowców nie pływa w wodzie, albo porównuje służbę zdrowia (ludzką) z weterynarią za inteligentnego...\