Wpis z mikrobloga

Mireczki, nakr

bez osądzania.

Dzisiaj zabalowaliśmy w Barcelonie, ale znaleźliśmy takie miejsca do żarcia i picia, że się nakryjecie nogami.
Na załączonym obrazku jesteśmy już po X piwach (craft beers) z lokalnego lokalu, gdzie nie dość, że obsługa jest zajarzysta, to jeszcze browary i jedzonko w dychę. Także teraz rozumiecie nasze spoźnienie. Checie namiary na knajpę? By the way, w tle widzicie POLSKĄ SAŁATKĘ JARZYNOWĄ, która była nazywana sałatką rosyjską do czasu aż my tam weszliśmy. 5 min później szefunio podał Chińczykom koło nas sałatkę POLSKĄ. Także takie mamy wpływy w nazewnistwie. Mission accomplished. Generalnie superowa miejscówa. I Barcelona w ofercie! I dużo innych miejscówek też!

KLIKAĆ

Jeśli zamówicie u nas plan organizacyjny możemy Wam uwzględnić tę miejscówę. A także jedną zacną, normalnie taki kozak, że płakaliśmy, jak jedliśmy. Chcecie?

#breakplan #podroze #podrozujzwykopem #tanieloty #promocje #okazje #turystyka #taniepodrozowanie #cebuladeals #barcelona #hiszpania #hiszpanski #urlop
Breakplan - Mireczki, nakr

bez osądzania.

Dzisiaj zabalowaliśmy w Barcelonie, a...

źródło: comment_d2KppFmcGJCbh2GGRqSS7mT9scoMHCrE.jpg

Pobierz
  • 11
@Breakplan: Dobrze się składa, bo w tym roku możliwe, że wakacje spędzę w Hiszpanii. Mam pytanie. Zastanawiałem się wczoraj nad przejazdem między punktami które chcę odwiedzić za pomocą roweru miejskiego. Niestety w Hiszpanii chyba w każdym mieście, żeby z niego korzystać trzeba być rezydentem. Zacząłem szukać hive, lime i podobnych, ale w większości miast im zakazali działalności. Wypożyczać roweru w normalnej wypożyczalni nie chcę, wolałbym coś z możliwością zostawienia po 10-30
HenryMorgan 5 godz. temu +1

@Breakplan: Dobrze się składa, bo w tym roku możliwe, że wakacje spędzę w Hiszpanii. Mam pytanie. Zastanawiałem się wczoraj nad przejazdem między punktami które chcę odwiedzić za pomocą roweru miejskiego. Niestety w Hiszpanii chyba w każdym mieście, żeby z niego korzystać trzeba być rezydentem. Zacząłem szukać hive, lime i podobnych, ale w większości miast im zakazali działalności. Wypożyczać roweru w normalnej wypożyczalni nie chcę, wolałbym coś