Wpis z mikrobloga

Mirki, założyłem ostatnio konto na #badoo i #tinder bo chyba już dojrzałem do związku. Nie rozumiem jak w dobie takich portali ludzie z #przegryw nie potrafią zaruchać. Sam nie jestem jakimś chadem, ale mam pasję - gram na gitarze i trochę próbuję śpiewać. Mamy nawet z chłopakami taką kapelę. Mniejsza o to, poniżej zrobiłem zestawienie randek jakie miałem przez ostatni miesiąc z dziewczynami poznanymi przez te aplikacje z oceną spotkania, wiekiem loszki i krótkim komentarzem.

Basia (19 lat) - 8/10 - Taka trochę szara myszka ale miała naprawdę fajne bimbałki.

Ania (23 lata) - 7.5/10 - Studentka prawa, muszę przyznać że miała styl jak rzadko która w tym zestawieniu

Ela (25 lat) - 6.5/10 - Mimo tego że mężatka, polecieliśmy w ślinę (muszę przyznać, że miała skilla)

Kasia (17 lat) - 9/10 - Najmłodsza w tym zestawieniu, taka fajna Julka, mam wrażenie że była dziewicą i chciała ze mną pierwszy raz ten teges. Dla mnie jednak za młoda, ale naprawdę sympatyczna dziewczyna, taki typ z którą by można by było konie kraść

Magda (23 lata) - 1/10 - bez komentarza, zło wcielone.

Jolka (20 lat) - 6/10 - Dla mnie zbyt cukierkowa. Jakby mogła to by zagłaskała mnie na śmierć

Agnieszka (24 lata) - 1/10 - Podczas randki pisała z innymi na badoo, masakraa...

Karolina (19 lat) - 5/10 - Ładna, ale taka trochę gwiazdeczka, nie lubię tego

Asia (20 lat) - 7/10 - Przeciwieństwo Karoliny, zwykła prosta dziewczyna, ale w porządku

Ewelina (24 lata) - 4/10 - Taka trochę zamknięta, a trochę zimna. W ogóle nie śmiała się z moich błyskotiwych żartów

Ala (18 lat) - 8/10 - Okazało się, że szuka tylko ONS, ale nie powiem skorzystałem bo fajna loszka

Iza (23 lata) 10/10 - Dla mnie ideał, dla takiej mógłbym oddać wszystko! Niestety nie wydawała się zainteresowana

Ola (20 lat) 9/10 - Podobna historia jak z Izą, szkoda że nie byłem w jej typie

Gosia (21 lat) 10/10 - Boziu, typiarka tak się #!$%@?ła, minióweczka, koszulka z głębokim dekoltem - jeden grzech. Przyznam szczerze, że nawet mnie troszkę onieśmielała.

Monika (22 lata) 6/10 - Była okej, ale jakoś nie porwała

Ogólnie potencjalnej partnerki jeszcze nie znalazłem, ale wszystkim polecam założenie konta na tym portalu. Mimo, że nie wszystkie randki poszły tak jak chciałem, to naprawdę wszystkie loszki były piękne jak okręt pod pełnymi żaglami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #seks #rozowepaski #muzyka
  • 155
@OutOfLoss:
Proste, wyglądasz lepiej od 80% facetów, jesteś młody i piękny. Serio nie rozumiesz, jak można "nie ruchać"? Śpieszę wyjaśnić. Wystarczy przykładowo mieć poniżej 180cm wzrostu, nie być brunetem lub blondynem, mieć lekkie zakola, nie mieć wydatnej, kanciastej szczęki, być po 30-tce i takie tam. Wyglądać normalnie. Nawet nie źle, tylko przeciętnie, normalnie, zwyczajnie. Wiesz ile się dostaje lajków na tinderze? Sprawdzałem. ZERO.

Co Ty sobie myślisz, że ja nie umiem
@OutOfLoss: Gdyby nie komentarze to bym się nie zorientował @znowu_musze_wymyslac mi dopiero uświadomił, że to bait.
Ciekawe na ile zainspirowany prawdziwym żyćkiem, bo mi przez głowę przeszły moje randki i po zmianie imion by sporo pasowało. Mniejszy rozrzut wiekowy tylko.
Po takich wpisach zastanawiam się ile teraz baitów łapię, a ile dawniej, przecież na pół internetu się nabrałem, dopiero z czasem się zaczyna łapać powiązania kulturowe itp. gdzie obecny 15 latek
@OutOfLoss: specjalnie dla Ciebie ułożyłem piosenkę o Twoich podbojach :)

Baśka miała fajny biust,
Ania styl, a Zośka coś co lubię.
Ela całowała cudnie,
nawet tuż po swoim ślubie
z Kaśką można było konie kraść
chociaż wiem,
że chciała przeżyć ze mną swój pierwszy raz.
Magda zło, Jolka mnie zagłaskałaby na śmierć
a Agnieszka zdradzała mnie.
Piękne jak okręt (uuuuuu)
Pod pełnymi żaglami
Jak konie w galopie (uuuuuu)
Jak niebo nad
@OutOfLoss: Co ty synek wiesz o rwaniu loszek przez net. Spróbowałbyś rwać w czasach IRCa - to dopiero był hardkor i loteria, bo to był tylko tekstowy komunikator. Ale próbuj... ja tak żonę znalazłem (#!$%@? IRC :-( )