Wpis z mikrobloga

@Sayurii: I teraz wyobraź sobie, że gotówka została wycofana i jedyne środki masz na koncie, do którego nie masz dostępu. I użeraj się teraz z zasranym bankiem aby odzyskać własną kasę. I pomyśleć, że masa ludzi jest za wycofaniem gotówki, bo karty takie wygodne, och jej.
@Sayurii banki to zlodzieje, coraz wieksze zyski przedkladaja ponad godnosc pracownikow, ktorzy na nie pracuja.. juz nawet student nie chcebna infolini siedziec tam za 1800 pln to takie sa efekty... dramat
@madmanzmc:

Niedługo w szkołach będą uczyć twoje dzieci obcokrajowcy, w szpitalach pieregnialki będą tobie pomagać itp.

Ukraińskiej pieregnialki to akurat tyko sobie życzyć - na pewno nie zabraknie jej tego czego brakuje polskim - czyli ciepła i relaksującego podejścia do pacjenta. W szkołach tym bardziej - podręcznik sprzed 30 lat może przeczytać nawet IVONA. Natomiast faktem jest, że na wysokoscpecjalistycznych stanowiskach związanych z obsługą klienta, zwłaszcza tam gdzie, gdzie na czyjejś
@MJToshi: Paaanie, ja rozumiem, sama jako studenciak zaczynałam od obsługi klienta na czacie ;) jestem pełna wyrozumiałości i bardzo uprzejma (chyba, że wylosowali mnie na pokaz garnków, wtedy z zasady jestem przykładem szkoleniowym na najgorszego klienta możliwego :>), ale jechania templatkami bez czytania ze zrozumieniem nienawidzę. Szczególnie, że zawsze bardzo dokładnie opisuję mój problem z pełnym backgroundem, a ktoś gardzi poświęcić minutę na przeczytanie w czym rzecz.
@EkspertPKO: "101 sposobów jak zlać klienta udając umiarkowaną troskę jego przypadkiem" rozdział Marketing i PR w internecie dla początkujących ;).
A tak serio to nie warto ciąć tak kosztów infolinii, serio obsługa klienta powinna być lepsza...
@velour: Możliwe, że podejrzenia a możliwe też, że #!$%@?łem pytanie chyba o typ konta jakie ma tata? Jakbym pamiętał po 15 latach od założenia i z umową w ręku, gdzie inna nazwa była kiedyś a inna teraz.
Ja nie podumał to samo powiedział Ukrainiec kierowca tira który wjechał pod za mały most i #!$%@?ł cała naczepe
@S_____ co za ciemnogród jakaś karta kodów, a jak zagranicą się konto zablokuje i nie masz tych kodów to jesteś bez kasy. Dziwne że w tych czasach to jest w banku praktykowane.