Wpis z mikrobloga

Każdy mój były partner albo do którego się zalecalam i dostałam kosza zaraz po tym jak mnie poznał, poznawał miłość swojego życia

Może powinnam zacząć reklamować moje usługi jako medalion na szczęście w miłości?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 41
  • Odpowiedz
@Marasmeus: Myślę, że jesteś taką księżniczką, że jak ktoś po Tobie kogoś spotka, to myśli,o tamtej osobie, że wreszcie normalną dziewczynę poznał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Marasmeus: W sumie u mnie podobna historia. Każda, dosłownie każda poznała mnie tuż po rozstaniu z facetem. Po tym jak spotkania ze mną dobiegły końca i zostałem odrzucony każda z nich weszła w długi, poważny związek.
  • Odpowiedz
@Marasmeus o popatrz to podobnie jak u mnie. Zawsze byłem na okres przejściowy w ich życiu bo tak się składało że było ciężko, byłydopiero po rozstaniu i takie tam. Później byłem super świetnym facetem

  • Odpowiedz
@Marasmeus: Ja miałem gorzej. Dziewczyny wykorzystywały mnie, żeby chłopak/ kolega oświadczył się/ bardziej zainteresował, żeby pokazać, że mają konkurencję. Na facetów szybko to działało. Szkoda, że moje uczucia miały w pupie.
  • Odpowiedz