Wpis z mikrobloga

Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło, sezon już za nami ale trzeba się przygotować na #mecz na przyszły sezon, bilet sezonowy kupiony, ale mam zbędę durepele do #rozdajo fanom #pilkanozna i #manchesterunited #manutd każdy kto zaplusuje ma szanse wygrać to pudełeczko a w nim PIN manchesteru utd, długopis i "portfel" na karty z prawdziwej skóry. Z tego powodu ze za bilet zapłaciłem ponad 1000 funtów (wiem że dla was, niektórych to niewyobrażalna kwota) aby losowanie się odbyło musi być minimium 2000 plusów! @powodzenia wszystkim! #
bart88uk - Mirki i Mireczki, co sie #!$%@?ło, sezon już za nami ale trzeba się przygo...

źródło: comment_iU2oGKKnLC2Be6IiNgqriF5Z0lks96xP.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 0
@ysqx #!$%@? mnie tagi na mikro interesują. Wolę sobie śpiewać piosenki na żywo i wypić piwo w pubie pod stadionem niż pisać że #!$%@? na mikro pod jakimś tagiem z ludźmi którzy nazywają się kibicami a nigdy na meczu nie byli i pół składu nie znają.
  • Odpowiedz
@bart88uk: 365 dni po 1zl x 23 lata = 8395zl. No faktycznie, uzbierałbym na karnet na ten sezon i na ze trzy loty może by zostało. A z tym karnetem co rok za złotówkę dziennie trochę Cię poniosło, 3 miesiące pakietu nc+ co najwyżej. Choć nie zmienia to faktu, że w przeciągu dwóch lat zacznę w końcu jeździć na OT
  • Odpowiedz
@bart88uk: ciężko trochę. Za miesiąc będę w rodzinnym domu dopiero - może gdzieś w albumie zachowało się jakieś zdjęcie mojego pokoju, gdzie wisiały plakaty Beckhama, Giggsa i Schmeichela. Tak na dziś to może udałoby mi się zorganizować zeznania świadków ( ͡º ͜ʖ͡º)
No i mogę okazać uśmiech mojego bombelka, któremu przekazuję już wiedzę na temat najwspanialszego klubu na świecie
WendzonyBorsuk - @bart88uk: ciężko trochę. Za miesiąc będę w rodzinnym domu dopiero -...

źródło: comment_0QnVg6ZelXpv8dTSL86RJryaalSlJ5At.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz