Wpis z mikrobloga

JAK WROBIĆ ATARI?

Przy założeniu że nie robiłem wpisu o adresie BitMex Atariego.

1. Zakładamy konto Atari_XE i zadajemy pytania bitcointalk i reddicie o pranie, mixowanie BTC. Wszystko przez tor itd.
2. Bierzemy 0,02535351 BTC i przez LN wypłacamy je sobie onchain.
3. Bierzemy 0,1 BTC i mixujemy je przez wasabi wallet.
4. Robimy różne transakcje 0,1 BTC na swoje adresy, tak aby po każdym zostawała jakaś reszta. Ostatecznie mamy podzielone to 0,1 BTC na wiele adresów gdzie w różnych ilościach.
5. Identycznie robimy z 0,02535351 BTC
6. Jedną transakcją wszystkie 0,02535351 BTC, które są podzielone wpłacamy na adres BitMex atariego. Dodatkowo do wszystkich inputów dorzucamy, niby przypadkiem jakiś mały fragment z reszty (np. 2000 sat.) po dzieleniu 0,1 BTC. W ten sposób robimy powiązanie obu "portfeli". Niby przypadkiem...
7. Czekamy ze dwa miesiące.
8. BTC po hacku nadal nie są ruszane.
9. Bierzemy jeden z adresów po dzieleniu 0,1 BTC i wysyłamy z niej tx po 911 satoshi na każdy z 7 adresów hacku Binance. Podobnie jak tutaj robił to złodziej.
10. Za resztę sobie otwieramy kilka kanałów LN i wypłącamy gdzieś onchain, nie zamykajać kanału, olewajac go. W tym momencie nawet nie widać że to wpłata na jakikolwiek kanał, tylko tx P2SH na której adresie te sobie nieruszane leżą...
11. Odzyskaliśmy większość naszych BTC, całkowicie zostały wyprane, czego nawet nie widać, bo pierwotne będą leżeć na adresie P2SH aż kiedyś node LN zamknie ten kanał...
12. Śledząc tą tx z 911 sat, analiza wykaże że te pochodziły z prania na wasabi (bardzo dobrze), oraz to że niewielka ich ilość została wysłana wraz z zupełnie innymi, niepowiązanymi BTC na adres BitMex Atariego.
13. Atari nawet nie wiedziałby jak się tłumaczyć, mało tego nie miałby żadnego śladu że komukolwiek, gdziekolwiek udostępniał swój adres BitMex. Wszyscy byliby pewni że przez pomyłkę dobrał jeden input podczas wpłaty depozytu na BitMex i tak się zdemaskował. Powiązanoby to z jego pytaniami o mixowanie w necie, oraz uwiarygodniło w tym że nie miał na ten temat doświadczenia i głupio wpadł.
14. Żremy popcorn...

Można by to jeszcze dopracować, jak np. pisanie postów na reddicie o mixowaniu z jakiejś publicznej Wi-Fi w Gdańsku itp. ;)

#kryptowaluty #bitcoin
  • 45
@plaisant: @kajtek666: Można by to też w inny sposób zrobić. Wrzucić na kilka używanych wcześniej adresów Atariego, tych już mamy wiele. Jeżeli nadal by korzystał z tego samego seeda, to by pomyślał że jakis drobiazg mu ta jeszcze został a gdyby miał na tym portfelu więcej BTC, to może nawet by nie zauważył. Wtedy sam by to co mu podrzuciliśmy na adres, wydał gdzieś podczas jakiejś transakcji. Czy to na
@brodatylarry: Ale co ja robię? Po prostu napisałem scenariusz co ktoś mógłby komuś zrobić. Atari mi jedynie posłużył jako element historyjki bo, akurat ten jego adres odkryłem... Wiesz, inaczej ciężko by było tu napisać realnie "zdobywamy jakos adres naszego celu" :P

Ja w zasadzie lubię Atariego nawet. Z pewnoscią bym mu nie chciał szkodzić, ani nikomu innemu...
Wy to traktujecie jako plan który chciałbym zrealizować :D
ale bajki opowiadasz, to nie moj wallet tylko firmy bitmex ja do niego kluczy nie mam xd


@atari_XE: Wątpię w te że używałeś tora, poza tym te BTC, które wpłacałeś wcześniej pozyskałeś z jakiejśgiełdy gdzie byłeś weryfikowany...
@cyberpunkbtc: a 911 sat były wypłacane a nie wpłacane na portfel z hacku

Twoja metoda w realu wygląda tak,
Ty Cyber wiesz kto okradł bank na 8 mln zl, więc bierzesz swoje pieniądze i wysyłasz mu pocztą 5 zł, drugie 5 zł wysyłasz mi xd i to wg Ciebie łączy mnie z tym przestępca xd
Nie to łaczy Ciebie z nim xd
@atari_XE: WPłacane. Ten typek trollował. 911 to numer tel. policji w USA. On z jednego adresu z jakimiś drobnym (też z tego hacku) wpłacał to na 7 adresów gdzie leżą prawie te wszystkie BTC. Sprawdź sobie. Te 911 sobie wysyłał kilka razy...
@atari_XE: Już widze jak cię słuchają i twoich argumentów że to nic nie znaczy :D
Oni by się jarali że cię złapali. Poza tym celowo to było zrobione żeby wyglądało jak niewielka, drobna pomyłka i zostawienie małego śladu a nie po prostu chamskie wysłanie ci czegos na jakis adres...

Nie bierz tego do siebie. Posłużyłeś tylko za przykład ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cyberpunkbtc: nikt się tym wlamem nie interesuje ktoś okradl dwóch chinczykow prowadzących podejrzany biznes na Malcie

Więc wszyscy mają to w dupie, jakby nie mieli to już chińczyka by aresztowano tak samo jak magictuxa w Japonii
to znaczy że ktoś trolowal hakera a nie on


@atari_XE: Ja pier... Śledziłem te BTC dokładnie od wyjścia z Binance. Podzielił wszystko na 7 adresów, gdzie na 6 adresach jest prawie po tyle samo 1060.6447448 BTC na jednym adresie jest trochę mniej. Poza tym jest pełno adresików z małymi ułamkami BTC, które powstały wcześniej, ale pochodzą z tego samego hacku. No i wziął sobie jeden z takich adresików i i z