Wpis z mikrobloga

@srgs: o to ze gówniany jest remont na Jaracza, przedsiebiorcy z Nawrot bankrutują w błocie, a Zdanowska robi sobie PR i przykrywa afery jednorozcem.
Mieszkasz tu czy przypadkem trafiles na ten tag?
a o czym słyszałaś więcej?


@Cinos: Jednorożec to Budżet Obywatelski. Zrealizowali projekt i prezydent trzasnął foto. Tu raczej nikt się nie lansuje. A remonty remontami. Były, są i będą bo w Łodzi są potrzebne jak mało gdzie. A Jaracza #!$%@? srogo to niech poprawiają.
@Cinos: czytałem o tym, że wszelkie remonty w Łodzi przeciągają się z tego powodu, iż jest #!$%@? pod ziemią. Kanalizacja, woda, kable itp. które nie powinny istnieć według planu, a znajdują się jednak w ziemi. Nielegalne podpięcia. W związku z tym zanim co dojdzie do konkretnego remontu ulicy, odpowiednie przedsiębiorstwa, jak np. taki ZWIK muszą zrobić porządek, dojść do ładu i składu.
@Cinos: Mam pytanie, czemu wy się #!$%@? tak do tego jako argument podając jakieś #!$%@? remonty ulic? Na jakiej zasadzie jest to ważniejsze? Przecież zgodnie z tą samą upośledzoną logiką można się wyzbyć też innych obszarów działalności kulturowej człowieka i #!$%@?ć wszystko w remonty ulic.
Kiedy zaczniesz #!$%@?ć "przestańmy sadzić drzewka bo ulice mają dziury"? Kiedy zamykamy domy kultury i olewamy inne obszary działalności kulturowej?
Jednorożec powoli stanie się symbolem miasta
widzisz kolego tylko, że drogi są niezbedne do funkcjonowania, a taki jednorozec jest po prostu zbędny I tak grupka #!$%@? ludzi go rozwalą pewnie


@mikeywwa: no i drogi są. Nie każda i nie w każdym miejscu jest niezbędna do funkcjonowania.

Zbędne jest też sadzenie drzew. Prowadzenie domów kultury, kwiaty w przestrzeni publicznej, rewitalizacja budynków które wyglądają kiepsko, zapełnianie luk w pierzejach ulic, tworzenie nowych muzeów i utrzymywanie obecnych, obecność teatrów, miejsc
I tak grupka #!$%@? ludzi go rozwalą pewnie

@mikeywwa: A jak słyszę coś takiego to się we mnie gotuje, bo trzeba być niewyobrażalnie głupim żeby coś takiego postować jako argument. #!$%@? pomyśl sekundę zanim naciśniesz przycisk "wyślij". Wszystko ktoś może #!$%@?ć, nic w takim razie nie róbmy. Nie jeźdź samochodem, bo też ci mogą go #!$%@?ć jak mi ostatnio. Przy okazji będziesz miał problem dróg z głowy.
@mikeywwa:

parki I drzewka pieniedzy mi nie da, a niestety żeby dojechać do roboty musze jechać po drodze gdzie non stop są korki bo jakiś pajac pozamykal ulice obok

To tylko pokazuje że nie masz krztyny pojęcia o funkcjonowaniu miast.
Ale racja, #!$%@? wszystkie parki XD Wszystko #!$%@?ć, zostawmy zakłady pracy, ulice między nimi i komórki w których będziesz spał w okresach między pracą a pracą.
@vind: jesteś upośledzony jakiś? W dupie mam parki czaisz? Wole w normalnym czasie dojezdzać do pracy, a nie musze godzine wcześniej wstawać żeby sie nie spoznic
ale to Ty synek zachwycasz sie jakas figurką, która #!$%@? wie na co zostala postawiona. Polecam sie udać na Aleksandrowską tam jest miejsce dla Ciebie :)


@mikeywwa: Nie zachwycam się, ale ciesze się że stoi. Jeżeli #!$%@? wie po co została postawiona to wracaj do szkoły, może tam ci wytłumaczą że praca to nie jedyny obszar działalności ludzkiej i jest tylko środkiem, a nie celem.
Tymczasem wracaj do swojego smutnego jak