Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

ale ja napisałem, że 2,5k to jedna, dwie, może trzy, wróć do nauki dzielenia

a dla gorgonzoli to pewnie jak dniówka


@Hatespinner: Naucz się #!$%@? pisać lepiej.

I on nie jest tylko youtuberem, ma też inne wpływy.


@Profil_Internetowy: Z audycji radiowych. Chyba się z kalafiorem na głowę zamieniłeś jak myślisz, że z tego wszystkiego wychodzi nawet 1k dziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hatespinner: no jak mam rozmawiać z kimś co utnie zdanie w połowie ¯\_(ツ)_/¯

Jeszcze pcha jakieś gównoubrania i chyba coś jeszcze robi. Nie wiem ile zarabia, myślę że jak to zsumować to 2,5k to nie było dla niego dużo. Nie patrzę nikomu do portfela. Ale jak już tak bardzo chcesz to podążmy Twoim tokiem myślenia. Zapytaj się sam siebie ile trzeba zarabiać dziennie by 2,5k to było dużo
Jeszcze pcha jakieś gównoubrania i chyba coś jeszcze robi. Nie wiem ile zarabia, myślę że jak to zsumować to 2,5k to nie było dla niego dużo. Nie patrzę nikomu do portfela. Ale jak już tak bardzo chcesz to podążmy Twoim tokiem myślenia. Zapytaj się sam siebie ile trzeba zarabiać dziennie by 2,5k to było dużo


@Profil_Internetowy: Ale zrozum #!$%@?, że jest różnica pomiędzy wydaniem 2,5k dla zabawy a zarabianiem 2,5k dziennie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hatespinner:

nia się", a dla gorgonzoli to pewnie jak dniówka, dwie, może trzy


Up to raz, dwa nie #!$%@? mi tyle bo to nie dodaje Ci nic. Trzy to się nie zrozumieliśmy widocznie. Myślę że nie raz przytulił 2,5k za dzień, dwa, albo trzy dni pracy. Nie chodziło mi o to że ma 2,5k każdego dnia, jak na etacie, bo to działa trochę inaczej. Ja naprawdę nie wiem jak Ci to
@Hatespinner @kfiatek_na_parapecie #!$%@? kolejny - sobie prześledź wszystko co napisałem w wątku i nie truj dupy, bo jestem zajęty.. Zrozumcie że nie o to chodziło. Że nie każdy w tym kraju jest na etacie i tak to przelicza. Nie każdy robi 5 dni w tygodniu po 8h. Ja w weekend pracować będę 3-4h i zgarne 500, a w poniedziałek se zrobię wolne. Nie jestem żadnym fanem typa. Chodziło mi o to że
dwa nie #!$%@? mi tyle bo to nie dodaje Ci nic.


@Profil_Internetowy: No i co z tym zrobisz #!$%@?? xD

Trzy to się nie zrozumieliśmy widocznie. Myślę że nie raz przytulił 2,5k za dzień, dwa, albo trzy dni pracy. Nie chodziło mi o to że ma 2,5k każdego dnia, jak na etacie, bo to działa trochę inaczej. Ja naprawdę nie wiem jak Ci to inaczej przedstawić. I mi się już nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Hatespinner: nie wpadłem na to, że ktoś tak odbierze dniówkę w branży szeroko "rozrywkowej". Było to dla mnie oczywiste, zwłaszcza w przypadku typa który ma kilka źródeł dochodu, ktoś już pisał, że jakieś podcasty, yt, współprace, szmatki.. a nawet podobno koncerty ktoś pisał??? Nieważne, jak wydał to lekką ręką pewnie.
@AnonimowyAnonWykopowy: Po pierwsze to naucz się poprawnie pisać po polsku. Po drugie to śmiać mi się z ciebie chce. Mój Boże poświęciłeś czas żeby opisać aferę jakichś no name z internetu? Medal chcesz. Poważnie komuś chce się tracić czas na takie gowna zamiast np. spotkać się znajomymi? Taka ładna pogoda... Jedne #!$%@? warte drugich. Żal mi ciebie.