Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był ciekawy jak wygląda życie/praca nauczyciela angielskiego w Chinach (nielegalna) i jak wyglądają konsekwencje zostania na tym złapanym (więzienie, grzywna, deportacja) to zapraszam do sprawdzenia i wykopywania tego znaleziska. Najciekawsze jest to, że obu kolegów znam, poznaliśmy się w Chinach więc informacja z tym złapaniem i osadzeniem w areszcie zaskoczyła również mnie i w sumie odbiła się lekkim echem wśród młodej Polonii w Pekinie :P
Wiecie, nie ma nas za dużo i każdy gdzieś tam mniej więcej się kojarzy:)

Z góry dzięki za wykopy i zachęcam do sprawdzenia:) A bezpośredni link do filmu daję pod spodem.
#chiny #fancommywchinach #polonia #mirkopomusz #pekin
fan_comy - Jakby ktoś był ciekawy jak wygląda życie/praca nauczyciela angielskiego w ...
  • 3
@kotbehemoth: Dostał od ręki xD musiał tylko w Warszawie w ambasadzie pogadać z konsulem, odpowiedzieć na pytania i dostał. Też jestem zaskoczony, widocznie Chiny nie takie straszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fan_comy to ciekawe, myślałem, że tak dla zasady mu przynajmniej raz odmówią dla przykładu. Ale z drugiej strony przecież nie zrobił nic strasznego, odbył kartę to też może i nie ma sensu dalej go męczyć
Niemniej oczywiście dobrze że mu dali