Wpis z mikrobloga

@efceka uzywalem czegos takiego w 2016 juz, cisnie ci playlistę spotify w czasie rzeczywistym i zapisuje piosenki w formacie mp3, pocięte i skatalogowane. Wada to zapisywanie dźwięku z kompa, wiec czasem sie wpieprzyl jakis dzwiek messengera.
@Wsciekle_piesci_meza: Jak przyjanuszujesz to wszystko inne też jest praktycznie za darmo xD
@efceka: W sumie to spoko sprawa, jakiś mały mp3 do biegania czy jazdy na rowerze, zawsze jakaś oszczędność baterii w telefonie :P tylko trzeba się bawić w wyszukiwanie muzyki i pobieranie jej z nielegalnych źródeł niestety
zawsze jakaś oszczędność baterii w telefonie :P


@Alex_mski: Nie tylko, ja np często przęłączam i przewijam piosenki w zależności od nastroju i na tym ustrojstwie robię to wygodnie (jest na wierzchu, przypięty do szlufki do paska czy kieszeni, a nie w ręce czy w kieszeni i można używać go nie patrząc na niego)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@MagicznyKarolek: @h89c: lol. Jest sporo wartościowej zawartości. Przykładowo kanały takie jak: Uwaga Naukowy Bełkot, Klawiter, Kopyra, Ćwiąkała, arhn.eu, Reduktor Szumu (plus RS Elektronika), Klocuch, GF Darwin itp. Ale jasne, hehe iks de polski jutub to tylko rakcontent, rozrywka dla plebsu i dzieci ograniczonych umysłowo. Wystarczy odrobinę chcieć i oglądając polskiego YT możesz się nawet dokształcać
@Alex_mski: platne YT Music to serwis streamingowy typu spotify z podobną bazą + cała baza YT. Czyli płacisz tyle samo co za spotify ale masz dodatkowo Youtube z mozliwoscia sluchania w tle, opcja pobierania i wyłączenia wideo. Można łączyć playlisty z tymi z uslugi streamingowej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@QUANTUM-DICK

Dawno nie miałem sytuacji, żeby nie znalezc czegos na spotify. Obecnie to jest już standard i nawet niszowa muzyka się pojawia. Nie wiem czego trzeba sluchac, by nie bylo tego na streamingach xd

@Alex_mski: zazwyczaj szukam po gatunku i słucham mixów muzyki elektronicznej, które Youtube trafnie podaje na autoplay, tak że może lecieć wiele godzin i nie muszę przerywać.
Na spotify tych mixów nie ma, a ja nie mam zapału